Модні тенденції осені 2013
169

Модні тенденції осені 2013

Що модно восени 2013? Мода змінюється щороку, додаючі нові елементи, яскраві акценти, змінюючи фасони, аксесуари, проте, як вже всі давно помітили, що нове – це добре забуте старе. Отож наразі, восени 2013 року модно:

1. Картате пальто. Наші мами чи бабусі також пам’ятають ті часи, коли пальта в клітинку вважалися наймоднішими. Єдине, що, змінюється дизайн, фасон, пальта стають практичнішими, сильнішими. Ще до тему пальт варто додати, що популярним є твідова тканина, що зазвичай використовується для пошиття чоловічих виробів, проте цього року вона підкупила і дизайнерів жіночого одягу. Тому жіночі пальто із твіду – це супер модно восени 2013.

Картате пальто. Модні тенденції осені 2013

2. Чоботи-панчохи наразі здобувають знову широку популярність і стають модною новинкою 2013

Чоботи-панчохи. Мода на осінь 2013

3. Серед кольорів широко популярним є відтінки синього, так нас запевняють провідні дизайнери. Синій, як символ холодів, що наближаються.

4. Хутро, до того ж чим неймовірніше, тим краще. Це стосується і кольору, і форми. Та пам’ятайте, якою ціною це хутро до нас приходить, тому акцентується увага на синтезованому хутрі, сучасні технології роблять його нічим не гіршим за природнє.

5.Плащі-дощовики. Воно й не дивно, дивлячись на погоду за вікном – це певно наймодніша новинка осені 2013, і зручно, і красиво, і не змокнеш.

6. Серед аксесуарів варто згадати про улюблені жіночі сумочки-клатчі. Цього року дизайнери їх дуже влучно вдосконалили, додали лямки, тепер тримати клатчі в руках набагато зручніше.

сумочки-клатчі - мода осені 2013

7. Чоботи-ботфорди, і тепло, і зручно, такі чоботи дозволяють носити спідниці та сукні і не мерзнути у холодну дощову осінню пору.

8. Серед суконь варто відзначити модные вечерние платья Givenchy на Rentabrand.com.ua, модними є сукні з глибокими декольте.

Сукні з глибоким декольте - мода 2013

9. Говорячи про сумки варто відзначити сумку-баул, такий собі зручний мішечок, створює широке поле для фантазії дизайнерів

Читайте також: