265

10 життєвих порад від мене

Якось написав мені на email Роман Смирнов. Його пропозиція була простою – опублікувати в себе список з десяти життєвих порад від мене. Я склав цей список і відправив йому у відповіді. З того часу, минув вже майже місяць, але публікація досі не появилася. Вирішив засвітити її у себе, не пропадати ж добру 🙂

Земля з космосу. Життєві поради

10 життєвих порад від мене

1. Реалізація без ідеї – немає сенсу!

Усі починання без ідеї, приносять лише придумані ідеї після їхньої реалізації. Людина замість пояснення потрібності своїх дій – виправдовує їх, роблячи ілюзію зайнятості.

2. Хочеш – роби!

Всі бажання потрібно задовільняти. І не існує жодного виправдання тому, хто не робить того, що хоче. Хочеш – роби!

3. Ніхто тобі нічого не винен і ти нічого нікому теж!

Взагалі паразитувати – діло не благородне.

4. Не шукай роботу – роби її!

Шукають роботу лише люди, які нічим не корисні суспільству. Корисні ж люди цю роботу роблять, вона їх сама знаходить.

5. Став собі конкретні цілі!

Якщо ти хочеш стати успішним, то ти ним станеш. Можливо. Колись. А якщо хочеш мати ноутбук, велосипед, смартфон, авто, квартиру – ти матимеш це. Важливо визначити конкретні критерії своєї успішності. Це як свічка в темряві – ти знаєш куди йдеш, а без неї можна і в стіну зайти.

6. Поглинай нову інформацію, як синій кит поглинає планктон – тоннами!

При цьому, вся інормація має бути сучасною. Історію можна вивчити коли сам її творитимеш 🙂

7. Аналізуй, не вір нікому і нічому (окрім, якщо це віра в себе і своє майбутнє)!

Вся інформація, яку ми поглинаємо або корисна або не корисна. Починай аналіз з критики, навіть якщо вона імпонує твоїм поглядам (“це ж мої думки!”, “він пише моїми словами”, “він ідеально висловив те, що я все ніяк не міг”).

8. Не бійся братись за те, що не вмієш робити!

Всі ми народилися лише зі стандартним набором рефлексів і невмінням що-небудь робити. Тільки щось нове просуває нас вперед, тому не потрібно його боятися. Зрештою, найгірше, що може трапитися – це отримання досвіду та прикладу, як не треба робити, що теж є корисним.

9. Фантазуй і подорожуй!

Фантазія зволожує наш мозок. А подорож, навіть, якщо це поїздка в сусіднє місто, є чудовим стимулом для фантазій. Всі найкращі ідеї приходять під час подорожі. Не доводь свій мозок до стану гербарію.

10. Вбий в собі москаля!

Дідько, ти ж українець! Припини нарешті скиглити, ненавидіти, заздрити, звинувачувати у всіх гріхах Обаму і шукати сабі царя!

Читайте також: