3554

Дитячий майданчик своїми руками

Згадуючи дитинство, прориваються уривки пам’яті ігор на дитячих майданчиках. Колись ними займалися місцеві ради, а самі майданчики складалися із громіздких і небезпечних залізних гойдалок та драбин. Правда уже в моїй пам’яті, ці майданчики нагадували якийсь сюр: не пофарбовані, поржавілі каркаси гойдалок, покручені прути, за які вони підвішені до основи, поламані, побиті, відсутніcть сидіння і тому подібне. Така картина спостерігається й зараз всюди, де совковий розум панує досі.

Дитячий майданчик СРСР

Але, нащастя, зараз активно розвивається людська свідомість і люди все більше розуміють, що жити надією і вірою у владу – марно. З’являється самоорганізація між жителями і дитячі майданчики, люди створюють самі. Виявляється зробити дитячий майданчик не складно, головне дотримуватися певних правил.

Як зробити дитячий майданчик своїми руками

Насам перед, Вам доведеться зібрати однодуців, це можна зробити у вигляді заяви та підписів. Люди, які підтримають подібну ініціативу – це люди, які теж мають маленьких дітей, або ж внуків. Ці люди стануть також і матеріальною підтримкою.

Далі Вам необхідно знайти сам майданчик, де можна буде установити все необхідне обладнання. Ним може стати стара і занедбана комунальними службами площадка. Після того, коли місце знайдеться, його потрібно підготувати до робіт – демонтувати застарілі і небезпечні гойдалки, розчичтити територію.

Після підготовки території, можна зайнятися створенням атракціонів для дитячих ігор. Опишемо декілька стандартних рішень.

Пісочниця

Найпростіше і найважливіше, що може бути на дитячому майданчику. По суті це збитий із відшліфованих дощок прямокутник, заповнений звичаним будівельним піском. Бажано щоби дно було застелене поліетеленом, чи брезентом. Це необхідно для того, щоби пісок не змішувався з ґрунтом.

ПісочницяГойдалки

Теж не важкі у створенні. Потрібно збити дві пари опор, у вигляді букви “А”, які складаються з трьох відшліфованих брусків. Об’єднати їх перекладиною. Сидіння гойдалок також збити із відшліфованих дощечок і підвішати їх до перекладини. Форми і розміри таких конструкцій можуть біти різними – для різного віку дітей.

Дитяча гойдалкаШини

Відпрацьовані шини – це найбільш творчий матеріал для дитячого майданчику. З них можна зробити як ігрові куточки (автомобілі), так і мистетські (різні фігури). Для цього Вам необхідно буде включити уяву і творити. Не забудьте також шинами відгородити дитячий майданчик від проїзної частини двору – це попередить різні не приємні ситуації.

Дитячий майданчик своїми руками

Якщо ж часу на створення дитячого майданчику Ви не знайдете і не зможете організувати людей, для його створення, тоді можна замовити готові майданчики, наприклад на сайте sportbaby.com.ua. Там не тільки гойдалки та пісочниці, але й гірки є, які власноруч зробити буде майже не реально.

Пам’ятайте також, що діти люблять все яскраве! Тому усі вироби розфарбовуйте у всі кольори веселки. Дитячий майданчик має бути святковим, щоби колись у спогадах Ваших дітей, майданчик викликав лише приємні враження.

А ось і приклад з народу, як дід вирішив змайструвати свято дітям сам:

Читайте також: