380

Кольорові iPhone 5

Любителі цього виробника цифрової техніки тепер можуть полегшено видихнути кульку повітря незадоволення. Нарешті улюблений пристрій – смартфон iPhone5, став доступним у різній кольоровій гаммі! Усі прохання зробити таку можливіть були почуті. Велика і всесвітньо-могутня корпорація знову ступила крок на зустріч людям.

Що тільки не придумали щасливі власники смартфонів від Apple останньої версії, аби урізноманітнити його суворий мінімалістичний дизайн. На свій мобільний вони клеїли наліпки, клейкі стрічки, що імітують корпус пристрою, купляли спечікальні кейси-корпуса, але все це далеко не задовільняло їхні потреби. Щось не так зробиш – вигляд буде зіпсовано. До того ж із таким удосконаленням оригінального пристрою можна легко зіпсувати його головну фішку – брендовість. Але тепер часи незручностей минули – кольорові айфони доступні, як ніколи!

Кольорові iPhone 5

У продажі з’явилися п’ять смартфонів у різних ексклюзивних корпусах, кольори мають задовільнити усіх вибагливих прихильників. Блакитний, зелений, рожевий, білий та жовтий iphone 5c купить киев, стане чудовим доповненням до стилю власників. Доступні також дві версії за апаратними характеристиками: iPhone 5c 16Gb та iPhone 5c 32Gb.

Цікавий факт, позолочений смартфон iPhone 5s, на всесвітньому аукціоні ebay, був куплений таємним фаном фірми Apple за 10100$, що еквівалентно 82 000 гривень. Дорога фірма, чи не так? 😉

Читайте також: