189

Модні тенденції осені 2013

Що модно восени 2013? Мода змінюється щороку, додаючі нові елементи, яскраві акценти, змінюючи фасони, аксесуари, проте, як вже всі давно помітили, що нове – це добре забуте старе. Отож наразі, восени 2013 року модно:

1. Картате пальто. Наші мами чи бабусі також пам’ятають ті часи, коли пальта в клітинку вважалися наймоднішими. Єдине, що, змінюється дизайн, фасон, пальта стають практичнішими, сильнішими. Ще до тему пальт варто додати, що популярним є твідова тканина, що зазвичай використовується для пошиття чоловічих виробів, проте цього року вона підкупила і дизайнерів жіночого одягу. Тому жіночі пальто із твіду – це супер модно восени 2013.

Картате пальто. Модні тенденції осені 2013

2. Чоботи-панчохи наразі здобувають знову широку популярність і стають модною новинкою 2013

3. Серед кольорів широко популярним є відтінки синього, так нас запевняють провідні дизайнери. Синій, як символ холодів, що наближаються.

4. Хутро, до того ж чим неймовірніше, тим краще. Це стосується і кольору, і форми. Та пам’ятайте, якою ціною це хутро до нас приходить, тому акцентується увага на синтезованому хутрі, сучасні технології роблять його нічим не гіршим за природнє.

5.Плащі-дощовики. Воно й не дивно, дивлячись на погоду за вікном – це певно наймодніша новинка осені 2013, і зручно, і красиво, і не змокнеш.

6. Серед аксесуарів варто згадати про улюблені жіночі сумочки-клатчі. Цього року дизайнери їх дуже влучно вдосконалили, додали лямки, тепер тримати клатчі в руках набагато зручніше.

сумочки-клатчі - мода осені 2013

7. Чоботи-ботфорди, і тепло, і зручно, такі чоботи дозволяють носити спідниці та сукні і не мерзнути у холодну дощову осінню пору.

8. Серед суконь варто відзначити модные вечерние платья Givenchy на Rentabrand.com.ua, модними є сукні з глибокими декольте.

Сукні з глибоким декольте - мода 2013

9. Говорячи про сумки варто відзначити сумку-баул, такий собі зручний мішечок, створює широке поле для фантазії дизайнерів

Читайте також: