225

Вивчення англійської для дітей

Сьогодні вивченню англійської мови приділяють надзвичайно важливе значення, бо сучасні батьки точно знають для чого вчити англійську мову. Щоб дитина легше засвоювала іноземну мову, фахівці із раннього розвитку пропонують вводити в її оточення носіїв цієї мови, вже з однорічного віку. Дитина може дивитися мультфільми англійською, презентації (за методикою Глена Домана «Вундеркінд з пелюшок»), розглядати малюнки, картки, що підписані англійськими літерами, слухати уроки онлайн тощо. Виникає питання: чи дійсно потрібно ще з самого малечку навантажувати мозок дитини такою інформацією, чи не відіб’є це у неї бажання вчитися у майбутньому? Давайте розберемося у цьому.

Вивчення англійської для дітей

Насправді, провідні педагоги із раннього розвитку стверджують, що якщо дитина вже оволоділа фразовим мовленням рідною мовою, то можна сміливо вводити другу іноземну мову. Олена Данилова, сучасний педагог із раннього розвитку, говорить про те, що вивчення іноземної мови в ранньому віці сприяє розвитку мозку дитини, відкриває нові «комірки», які в подальшому сприятимуть кращому загальному та інтелектуальному розвитку. Вже після року-півтора вивчення іноземної мови можна вводити іншу і так далі.

Для дитини процес вивчення іноземних мов буде проходити вже по своєрідному шаблону і це набагато легше, ніж потім у школі вчити англійську. Не бійтеся про те, що можете перенавантажити мозок дитини, насправді, якщо малюк втомиться, він сам дасть про це знати: поганим настроєм, відсутністю апетиту, сну, проявами негативізму, окрім того, його мозок сам автоматично відмовиться сприймати нову інформацію.

Якщо ви самі недосконало володієте англійською, то варто пошукати спеціалістів, у цьому вам допоможе репетитор. Він раціонально розподілить сили дитини, адже потім, в школі, дитині самій по собі дається важче вивчення іноземної мови, а навантаження в школі і без того надзвичайно високе.

Читайте також: