160

Мені подобається львівська політика!

 Заборонили російську попсу!

Після новаторства і законодавчого вкладу у розвиток культури Львову, в якості антиалкогольних законів, місцеві чиновники роблять ще один крок в напрямку розвитку культури міста. Мені особисто такий напрямок подобається. Як кажуть – голова не думає, то будем робити руками. Тобто Київ триндить, а ми робимо своє – те що корисно, а не що він нам триндить.

Ось не знаючи джерела (новину взято зі стрічки контакту), цитую нове правило з програми розвитку української культури у Львові.

У львівських маршрутках заборонили російську попсу

 Львівська облрада затвердила Програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012 – 2014 роки.

Одним з пунктів цього проекту рішення є заборона включати російськомовну музику у громадському транспорті. За відповідне рішення проголосувало 65 депутатів.

На думку львівських депутатів, реалізація програми забезпечить поширення функцій та сфер вживання державної мови, поширення української культури в усіх її проявах, формування цілісного національного інформаційно-культурного простору.

Як йдеться у повідомленні, заходи програми передбачають передусім підтримку й розвиток існуючих громадських ініціатив, наукових, журналістських та пісенно-музичних починань, які спрямовані на відродження і популяризацію народної української культури, пісенної, театральної, танцювальної та іншої традиційної спадщини, її поєднання з кращими сучасними зразками й методами поширення.

Ключовою ознакою Програми є те, що значна частина заходів закладає передумови для їх відтворення зусиллями представників освітніх, просвітянських, мистецьких колективів, державних, комунальних та громадських установ і організацій.

Розвиток української культури
От так от! Хочеться додати, що у нас є з кого брати приклад, варто лише придивитися. Львів – дякую.

Читайте також: