2139

“Сімпсони” про Україну і мафіозі Віктора. Відео

Знову в поле мого зору потрапили Сімпсони, про які я частково вже писав у своїй попередній статті: 25 фактів про Гомера Сімпсона. Але цього разу я напишу новину, яка, можливо, дасть нарешті істинну відповідь на запитання: “Чому в Україні заборонили Сімпонів?”! Бо офіційні джерела, як відомо в нас – не надійні джерела. Потрібно включати логіку і проявити, застиглу в більшості, функцію розуму – мислення. Новина стосується нового відео популярного мультсеріалу з 23 сезону. Довго вони мовчали і от нарешті… 25 вересня 2011 року на телеканалі Fox у США відбулася прем’єра 1 серії 23 сезону культового мультсеріалу “The Simpsons” – “The Falcon and the D’ohman”. І ця серія не приховано присв’ячена Україні та “українській мафії”.

Сіпсони зняли серію про Україну

За сюжетом, на роботі головного героя серіалу – Гомера Сімпсона – з’являється новий охоронець – Вейн. Бажаючи з ним потоваришувати, Гомер запрошує Вейна у “Таверну Мо”, де Вейн рятує Гомера та друзів від нападу місцевого бандита Змія.
Завдяки цьому Вейн потрапляє у місцеві новини.
Після двох невдалих спроб написати назву України англійською (“Ukrane” та “Ukreign”) титрувальник сходиться на думці: “На біса, та скільки там тих Києвів?”. У той час мафіозі Віктор бачить на YouTube Вейна і вирушає до Америки. Виявляється, Вейн колись був агентом ЦРУ й на прийомі у Києві випадково вбив дружину Віктора.
У Америці Віктор викрадає Гомера й дає про це ролик на місцеве телебачення. Щоб урятувати Гомера, Вейн прямує у район української діаспори – “Спрінґфільдську Малу Україну”, минаючи кав’ярню Tsarbucks, медичний заклад “Insane in the Ukraine” (“Божевільні в Україні”) та магазин одягу “Cossacks Fifth Avenue”. Вейн знаходить Гомера у льодовій арені “Гарячий як Троцький”, де вбиває Віктора та його посіпак.

Завершується серія тим, що Вейн знаходить нову роботу у місцевій автотранспортній інспекції, американському аналогові МРЕВ ДАІ.

Ось такі пильмені творяться. Творці Сімпсонів – не вівці і розуміються в житті, не лише США! Доречі, колись переглядав шостий сезон, то там була одна цікава серія, п’ята за порядком і яка дуже гарно змалювала корупційні українські схеми. Думаю саме через неї заборонили показ Сімпсонів. Хоча можливо наші депутати й до ворожки ходили, а та їм на перед розказала про оцю, вище описану. В будь якому разі, відповідь на запитання чому заборонили Сімпсонів в Україні – залишається лише гадати.

Читайте також: