Категорія: Графіка

Приголомшливий секрет успіху, знаючи який – вам уже нічого не буде страшно! Все, що залишиться зробити після того, як ви дізнаєтеся секрет того, як заробити великі гроші, не роблячи при цьому нічого, це керуватися ним на шляху до свого багатства! Але будьте обережні, таємниця заробітку жахлива і не всі її витримують… То як, ви готові дізнатися?

Ілюзії  зору – це такі штуки, що захоплюють повністю і надовго. Очі розбігаються, білок в черепній коробці плавиться, а очі все глядіють і глядіють. особливо ефективно виходить обманути власний зір за допомогою дивовижних анімацій. Прості картинки мають не такий ефект, але по суті своїй є хитрішими. Та що буде, якщо анімацію поєднати із статичною картинкою?

Новий рік уже зовсім скоро. І, якщо ми переживемо кінець світу, то потрібно уже запасатися новорічними листівками і привітанням з Новим Роком, поки ще не пізно 🙂 Раджу додати в закладки сторінку, де зібрані статуси про новий рік! Часто оновлюються і не мало там їх є. А зараз маленка підбірка листівок-привітань З Новим Роком.

Анімаційні картинки, так звані “ілюзії зору“, часто створюють ефект 3d. Він трошки втомлює око, що й не дивно, але на це варто поглянути. Іноді ілюзії зору настільки ефективні, що відірвати погляд стає важко. Часто, особливо в голівудських фільмах та серіалах, просувають думку, що такі речі мають гіпнотичну дію. Можливо й правда, а можливо цей стереотип застосовується саме через ефектність, а голівуд любить таке. Я тут знайшов цікаві 3d анімації, які утворені

Власне знайшов модель сонячної системи, з якої можна переконатися, що параду планет 2112.2012 не буде! (вгорі справа можна дату вибрати, щоби переглянути розміщення планет)

Модель Сонячної системи он-лайн

Код для вставки
Модель Сонячної системи он-лайн

В продовження теми ілюстрацій – “Обман зору” – картинка, на якій діти до 13 років, помічають лише дельфінів. Прелюдія появляється уже після більш детального пізнання інтимної тематики. А що бачите ви? 😉

Скоро в Україну завітає футбольне Євро 2012. І в Україні ця тема зараз дуже популярна. Признаюся чесно, що я не є фанатом футболу, тому новини про Євро 2012, навряд чи буду писати, як зараз, так і потім. Проте все ж слідкую за українським футболом. Про це можна говорити хоча б тому що все про Євро 2012, не проходить повз стрічку моїх новин . Отак невільно і без бажання я слідкую і читаю все,

Найефектніша картинка-ілюзія зору, з тих, що поки що потрапляли у поле мого зору. Аж голова закрутилася  (клік для збільшення):

Секрет успіху в досягненнях від великих людей. Що робити, щоби стати багатим і заробляти багато багато грошей. Перший мільйон дається як зламати сірничок. Але це не межа. Мільярд і навіть більше! Відкрийте секрет як заробити багато грошей, прямо зараз!!!

Як відомо безробіття в Україні – проблема, що стоїть на носі й лупить тим, чим стоїть по ньому, кожну “нову” владу. Це відбувається внаслідок того, що обіцянки народ вимагає втілювати в життя. Але, нажаль, ця проблема для влади, як і обіцянки її для народу лише на словах. Тому проблема биття – це також, лише для міцнішого слова тут написана. Незважаючи на все це, наші чиновники, депутати з якогось

Дуже класна анімація з ефектом обману зору. Дивимось на чорну крапку а потім при зміні зображення відводимо погляд, що буду? Читайте далі!

Графічна анімація – досить цікава річ. Бере початок ще із створення перших мультиплікаційних фільмів. Але, якщо мультфільми – це клопітка робота художників, режисерів, а також видумки можливої реалізації постановщиків, то анімаційні картинки зараз – це простий набір картинок, які складені по порядку відображення і налаштовані на певну швидкість відтворення. Анімаційні картинки з’явилися досить давно, але з часу свого зародження в їхній ідеї нічого не змінилося. Тобто динамічна функція

Коли немає що робити, згадай, цю публікацію і картинку істини. Хтось робить щось в цей час за тебе. Відправ усім своїм друзям посилання на публікацію, нехай і вони знають цей секрет!


1 2