139

Збільшення робочих місць в Україні

Як відомо безробіття в Україні – проблема, що стоїть на носі й лупить тим, чим стоїть по ньому, кожну “нову” владу. Це відбувається внаслідок того, що обіцянки народ вимагає втілювати в життя. Але, нажаль, ця проблема для влади, як і обіцянки її для народу лише на словах. Тому проблема биття – це також, лише для міцнішого слова тут написана. Незважаючи на все це, наші чиновники, депутати з якогось дивного повітря висмоктують позахмарні статистики, звідки ж вони?

Статистики, якими вони оперують і розповсюджують у ЗМІ – це лише інформаційні якорі і ефект плацебо. Тобто: “народ хоче дій → ми розказали → показали цифри → народ довольний”. Але чи правильно так і чи дійсно це відображає реальну ситуацію в країні? Говорити можна багато, особливо говорити з політиком, якого зброя – цифри.

Цікаву картинку мені показав profuns, де зображена наша Українcька адміністративна нісенітниця:

Як в Україні боряться з безробіттям
Перша асоціація, всім звикле – кум, сват, брат. Друга – зам, замісника помічника секретаря головного упорядника в дериктораті міського комунального чогось там.

І ось третя думка, це вже розкрита вище – фіалкова статистика. Он воно звідки беруться цифри успішного працевлаштування і солідна кількість робочих місць, які невільно округлюють очі звичаному люду. І звісно, люди працевлаштовуються такі, які абсолютно ніякого відношення до владних і силових строктур не мають. Правда ж? А ви як думаєте? А ви як думали?..

Читайте також: