181

Як кажуть – “під столом” :D

Натрапив на сучасну казочку, а може це й на реальних подіях написано. В будь якому випадку історія цікава і пробила мене навскрізь. Давно так не сміявся. Пропоную і вам перечитати, сучасний креатив:

Записка на холодильнику

Дорогий сину!

Якщо ти читаєш зараз цю сторінку, це означає, що в тебе нарешті скінчився інтернет. Не намагайся телефонувати нашому провайдеру або копатися в настройках браузера.

Тобі потрібно зробити наступне:

Сходи в аптеку на розі, купи ліки для дідуся – рецепти лежать в прихожій, на тумбочці під дзеркалом. Крім цього, зайди в “Копійку” – візьми два пакети 1,5% молока, нарізний батон і пачку чаю. В овочевому кіоску, який поряд із зупинкою, ще купи пару кілограм картоплі,
півкіло цибулі і качан капусти. Всі чеки збережи.

Я забула мобільник. Подзвони татові на роботу, скажи, що фотографії сьогодні ще не будуть готові. Заодно передай, що я просила його забрати білизну з пральні по дорозі додому. Перед дзвінком запусти програму з іконкою телефону (на десктопі в правому верхньому куті) і запиши татову відповідь у файл з розширенням *. wav.

Зроби уроки – хоч тобі і задали одну математику, це не привід її відкладати на пізній вечір. Сторінки підручника – 116, 121 і 118. Врахуй, в третьому завдання потрібно скласти рівняння, а не підганяти під відповідь, яка в кінці (до того ж у ній помилка). До решти завдань, до речі, відповідей не наводиться.

Після цього займися прибиранням в своїй кімнаті. Коли розкладеш все по своїх місцях, перелічи всі деталі конструктора в пластмасовій банці, кількість дисків з іграшками на полиці, скільки машинок в коробці.

Після цього можеш відкрити браузер і набрати в адресному рядку https://отримання числа, розділено крапками.

У тебе відкриється таблиця управління акаунтами у нашій домашній підмережі. Щоб отримати доступ до її зміни, вводь у вікні “пароль” – відповіді для другої, третьої і першої задачі з підручника.

Знайди в лівій колонці наш IP і акуратно вводь у віконце поряд (де спосіб оплати – картка) по дві останні цифри з магазинних чеків (з коду, що у самому низу): загальний за овочі, чай, молоко + хліб, сустак, флексаліс + настоянка собачої кропиви. Простір, що залишився забий нулями і натисни кнопку “ОК”.

Після цього можеш користуватися інтернетом далі. Якщо раптом подзвонить злий дядько, скаже, що він “системний адміністратор” і буде лаятися в трубку, прокрути йому запис татової відповіді з файлу.

Сподіваюся, у тебе все вийде. А я прийду увечері і розповім тобі казку, як одна маленька хакерка, на чолі своєї групи, колись ламала сервера Майкрософта і арабських терористів.

Цілую!

Твоя мама

😀

Читайте також: