Категорія: Інформація

Розвиток комп’ютерної техніки дав поштовх розвитку раніше не бачених технологій обробки й зберігання інформації. Ми вже звикли до того, що інтернет – просто атрибут сучасного життя, як електроенергія, наприклад, атрибут життя минулого століття. Насправді, ще зовсім недавно, десь 20 років тому — це була дивина, його використання та для чого він призначений, було не зовсім зрозуміло. Те ж саме можна сказати зараз й про хмарні технології.

Домашній кінотеатр – мабуть мрія кожного з покоління двотисячних. Але, якщо колись вона була недосяжною для простих людей, то зараз сучасні технології роблять її здійсненною! Погодьтесь, перегляд фільмів на великому екрані дає зовсім не такі відчуття, як перегляд кіно на екрані монітора чи телевізора. Давайте розберімося детальніше у всіх тонкощах вибору проектора для перегляду фільмів.

 

Через п’ять років після фіналу сім’я, якoю стали твoрці та актoри серіалу, який свого часу був найпопулярнішим у світі, діляться своїми думками, розповідають про єдиний свій жаль, і розкривають секрет дев’ятого, так і не відзнятого, сезону.

Давно збиралися придбати силіконові форми для випікання кексів, якось натрапивши на них на сайті Аліекспрес, вирішили замовити. Самі формочки прийшли одного зеленого кольору, хорошої якості, силікон не тонкий, доставка зайняла менше місяця. Перед використанням виробник радить змастити їх рослинною олією, надалі таку процедуру повторювати не обов’язково. Кекси не прилипають та гарно знімаються із форми. На наступний день після отримання вони були використані в дії.

За останні два місяці, в списку операцій в акаунті Приват24, можна помітити якесь дивне списання коштів з описом “УДЕРЖАНИЕ НАЛОГА {N-SMS}“. При цьому, жодних операцій по оплаті може й не робитися взагалі, а списання все одно є. Що ж це за “УДЕРЖАНИЕ НАЛОГА {N-SMS}”?

Ситуація на сході України, нагадує гру мавпи з гранатою. У випадку путіна, це буде горила з гранатою, хоча не будемо йому лестити – капуцин з гранатою, чи як там називається оте маленьке недоумкувате з довгим носом?

У школі була вічна проблена – старі зношені шкільні дошки, які щороку ставали все старішими та зношенішими. Ці дошки громіздкі і не ефективні. А малювати приклади та формули, на них можливо було лише крейдою. Це просто жах – купи пилу від крейди на підлозі, який майже не вимивався, а лише розтирався і робив підлогу біля дошки вапняно-сивою. Яка ж альтернатива дошкам для школи?

Все більше людей пов’язують свою роботу з комп’ютерами, починаючи від секретарок і бухгалтерів, закінчуючи професійними комп’ютерщиками, програмістами. Та, навіть, якщо ви не працюєте за комп’ютером, то проводите вільний час за ним: ігри, фільми, інтернет та ін. розваги. Така надмірна захопленість цифровими машинами, рано чи пізно, а дасться в знаки. Давайте, не будемо розповсюджувати міфи аля: “монітор, світло, зір падає, треба окуляри спеціальні, ко ко ко…”, а розглянемо конструктивніше

Раніше уже переглядав новітні технологічні наноматеріали, які змінять технологічне майбутнє, а точніше уже міняють теперішнє науки – наноматеріали, які змінять майбутнє. Там згадувалося про нанотрубки – специфічні з’єднання атомів карбону, що утворюють міцні атомні трубки і вивчення яких, зараз активно проводиться. Ось одним з результатів їхнього дослідження, поділилися японські вчені, вони на основі нанотрубок, зробили дивний матеріал, який за властивостями схожий до звичайної резини, але має ряд значних переваг.

Заплановане старіння техніки – не нова річ. Винайдена вона була корпораціями у 1920-1930 рр.. Основною метою цієї практики стало збільшення товарооббігу та посилення конкурентної здатності виробництв. Хоча вона вирішує і декілька інших важливих запитаннь. На сьогодні, буквально всі виробники застосовують заплановане застарівання товарів, в тому чи іншому вигляді. Як це відбувається. розберемо на прикладах.

Розповідають в інтернеті в Україні, що можна перевірити, чи прослуховується ваш телефон не добрими людьми, чи ні, ввівши спеціальний код: *33*5. У тих телефонах, що таки прослуховються, замість 5, має відобразитися знак “-“, або “_”. Якщо п’ятірка залишиться, то значить телефон не прослуховується. Чи правда, що цей код “*33*5” такий чарівний?

Наразі лютує зима, а з нею й не забарилися ГРВІ. Грип та вірусні інфекції знайомі нам із самого дитинства, люди хворіють кожного року, навіть по декілька разів, адже ці віруси дуже часто мутують і знову атакують людські організми. Але ж всі ми чудово знаємо, що краще попередити хворобу, аніж її лікувати. Так і фізично, і матеріально набагато легше. Отож, профілактика.

Аромат кави зранку – це вже архетип вдалого і бадьорого дня. Цей напій, ніби батарейка, заряджає енергією для ефективного її застосування. Проте, навіть така користь, не завжди мотивує підніматися з ліжка, бо на приготування кави потрібно витратити аж 10 хвилин!!! А їх можна ж солодко проспати! Щоби не було вибору: або сон, або кава; інженери і бізнесмени придумали цікавий апарат – кавоварка. Він доступний усім, але перш ніж

Майбутнє уже прийшло! Людство розвивається швидше, ніж це здається у віддалених від розвитку куточках. У арсеналі людського комфорту, уже зараз присутні, не лише надшвиткі цифрові машини, чи екзотичні екологічні електромобілі, але й тисячі інших дрібних відкриттів, які от от зроблять технологічний прорив в науці. Мова йде про молоду сферу розвитку науки – нанотехнології та наноматеріали. Надзвичайні за властивістю матеріали, поки що чекають на своє застосування, бо техніка старої парадигми,

Приголомшливий секрет успіху, знаючи який – вам уже нічого не буде страшно! Все, що залишиться зробити після того, як ви дізнаєтеся секрет того, як заробити великі гроші, не роблячи при цьому нічого, це керуватися ним на шляху до свого багатства! Але будьте обережні, таємниця заробітку жахлива і не всі її витримують… То як, ви готові дізнатися?


1 2 3 4 5 6 9