396

11.11.11 – чого чекати?

День 11.11.11

11 листопада 2011 – загадкова та містична дата. Багато молодих пар вирішили узаконити свої відносини саме цього дня. Що ж кажуть астрологи? 11 – число нестабільності, знак тиранії, комбінація, що несе конфлікти, домінування і протиставлення. Астрологи вважають, що комбінація трьох пар одиниць може бути вдалою і щасливою лише для дуже сильних особистостей, яким хочеться бурхливого життя, хоч і з конфліктами. Парам, які одружаться цього дня, пророкують багато труднощів і швидке розлучення, якщо молодята не працюватимуть над своїми стосунками.

Проте, інші стверджуюють, що не все так погано. Якщо подивитися на 11 листопада 2011 з погляду нумерології, з цифр дати одержуємо число дня – 8. День вісімки – це день великих і важливих справ, коли стрімкі події дають сприятливі результати, коли важливі та серйозні рішення завершуються швидко та легко. Також число 8 символізує продовження роду. Розписаним у цей день парам варто очікувати на швидке поповнення у сім’ї. Швидше за все цього дня створяться багатодітні сім’ї. У цей день сміливо можна зачинати дітей, думати про продовження роду.

Отже, можна сказати, що все залежить лише від самих молодят та їх віри у своє сімейне щастя. 11.11.11 – тут ще один фактор, легко запам’ятовується, так що майбутні дружини впевнені, що чоловіки не прогавлять річницю весілля у майбутньому ☺

До того ж, цей день буде знаковим для шанувальників українського футболу. Збірна України зустрінеться зі збірною Німеччини. На цей поєдинок очікуєтся, що збірна України поб’є рекорди за відвідуваністю вболівальників. Цьому сприяє не тільки іменитий суперник, але й те, що це перший матч на новенькому стадіоні і охочих має бути вдосталь.

Сподіваємося, що магія 11.11.11 та новий стадіон, а головне, шалена підтримка вболівальників принесуть нашій команді перемогу ☺

Підготувала спецкор: Ромашка
Читайте також: