554

21 вересня настане кінець світу? – знову пудрять мізки.

Кінець світу 21 вересня

 Наступний кінець світу вже сьогодні, 21 вересня! Принаймні таку інформацію поширють недобросовісні журналісти. В пошуках сенсації, цього разу вони відвідали офіційний сайт  NASA і нібито знайшли повідомлення про кінець світу 21 вересня. В перекрученій версії звучить технологічний сценарій кінця світу – всесвітній розлад енергомереж і мереж зв’язку. А відповідно і крах технологічного суспільства.

Повідомлення звучить так:

21 вересня настане кінець світу?
Вчені NASA стверджують, що 21 вересня 2012 настане кінець світу через аномальну погоду.
Такі невеселі прогнози вчені дають у праці “Загрози космічної погоди: соціальні і економічні наслідки”.
Як прогнозують у NASA, завтра на Сонці станеться серія спалахів. Через це зірка викине величезну кількість газів, які розпалять космічну атмосферу. Це стане причиною геомагнітних потрясінь і бурь.
Завтра у центрі космічних досліджень у місті Х’юстон очікують на спеціальне повідомлення з супутника, яке попередить про небезпеку.
Проте автори наукової роботи вважають, що боротьба марна, адже геомагнітна буря почнеться за кілька хвилин після повідомлення, пише Operkor.net
Як стверджують у NASA, люди побачать явище схоже на полярне сяйво, але яскравіше.
Згодом вийдуть з ладу трансформатори і всі енергосистеми. Внаслідок чого сотні мільйонів жителів планети залишаться без світла.
Науковці кажуть, що внаслідок цього ніхто не загине, але наслідки стануть катастрофою. Тому протягом наступних місяців люди помиратимуть мільйонами.
Згідно з прогнозами, перестануть функціонувати водо-, нафто- і газопроводи, зупиняться системи життєзабезпечення у лікарнях, вийдуть з ладу системи зберігання продуктів.
Фахівці кажуть, що швидко відновити електрику не вийде, адже, заводи, на яких можна буде зробити нові трансформатори, не будуть працювати. На відновлення піде не один рік.
Подібна магнітна буря була у 1859 році, але тоді людсво так не залежало від електрики.

У НАСА і справді є подібне прогнозування. Але чи то через брак оптичних виробів на очах журналіста, який шукав сенсацію про кінець світу, чи то не великий досвід у темі кінця світу, чи то він аж занадто захоплено шукав таку інформацію, але у офіційному звернені йде мова про 31 серпня, а не 21 вересня. https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/News090412-filament.html

Але нехай, 21 вересня 2012 року – вже сьогодні. Тому не важко почекати і перевірити “вшивість” журналістів.

Читайте також: