4548

Альтернатива aukro.ua

Альтернатива та аналог сайту aukro.uaПісля гіперболічної втрати довіри до базару aukro.ua, а про причину такого стрімкого падіння якості ресурсу писалося у відповідному матеріалі: Махінатори на Аукро, та Аукро і українська мова, виникає запитання – чим же замінити цей сайт і куди можна перенести збут товарів та речей? Насправді аналогів аукро багато одним із них є – дошки оголошень.

Чим зручні дошки оголошень? На сам перед це те, що ваші оголошення ніхто не обкладатиме фіктивними комісіями і не видалятиме без причин. З потенційним покупцем ви взаємодієте на пряму, без втручання чи посередництва сайту, як це відбувається на базарі aukro.ua. На відомих дошках оголошень, наприклад ria.com, достатньо велика відвідуваність, а також хороша позиція та трастовість у пошукових системах (трафік не рекламний, як це робить аукро), відповідно можливість цільового потрапляння на ваш товар зростає. Вільний вибір мови інтерфейсу – не зустрічав дошки оголошень, де б адміністрація і відділ менеджерів були настільки хамські та жлобські, як це є на Аукро. Ну і звісно ж – немає співпраці з лохотронщиками та шахраями з боку адміністрації, як це помічено користувачами на базарі аукро.

Але є у дошок оголошення і свої мінуси. Це і менший функціонал, відсутність системи оцінок користувачами, тобто ви не знатимете з ким співпрацюєте і скороплинність актуалізації вашого оголошення. Тобто з часом оголошення губляться серед інших (достатньо швидко), а щоби це відбувалося як найменше – потрібно слідкувати, відповідно більше виділяти часу на свою роботу.

Враховуючи плюси і недоліки, вважаю що дошка оголошень більш підходить для фірм постійних, які просувають свій товар та послуги. Аукро ж залишається – збіговиськом базарників, до того ж чурки там вітаються дуже. Ну а простим смертним місця в сучасних “он-лайн холдингах” немає 🙂 Хоча альтернатива є, коли є потреба!

Читайте також: