678

Аукро вводить оплату за публікацію товару

Аукро оплата за виставлення лотаОсобливості національного бізнесу – обставити просту людину звідусіль чим побільшими відсотками комісії за сумнівні послуги. Цього разу до подібного корита присмотується Aukro. Відомий інтернет-аукціон останнім часом відомий не лише через рекламу, але й через махінації з комісіями за продажі своїх користувачів. Цього разу Aukro перестрибнуло усі можливі рамки і вводить комісію на виставлення товарів!

В чому ж суть оплати. А суть в тому, що вона з Аукро робить базар. Тепер людина проста, яка могла використати Aukro, як можливість позбутися б/к товарів, що стали їй не потрібними, не зможе цього зробити бо комісія за продаж + знецінення б/к + оплата за виставлення товару здешевить сам товар на стільки, що сенсу займатися такими продажами не буде. Залишаються лише крупні он-лайн бізнесмени.

Правда поки що не все так погано, як пише блог Аукро оплата буде всього 1коп. за один товар. Який сенс такої дії? Ніби то він має покращити якість пропозиції, але як каже досвід минулих “нововведень”, це лише підготовка до наступного росту оплати. Як підготовка діє? А так, як діє методика теперішньої влади – метод проби. Тицяють по каплі погіршення і спостерігають яка реакція, при цьому систематично погіршуючи умови. Отаке.

Aukro давно уже не схожий на аукціон, а більше на базар. Схема роботи така ж. А ще мене здивувало одна подія, хотілося б дізнатися – куди поділася кнопка на українську версію сайту? Все передивився, але не знайшов. Навіть, якщо вона є – то де? Чому я її важко знайти?

Так багато зроблено і так легко спаскуджується, тут згадую зелений сайт фрілансу, який теж подібними махінаціями ледь себе не вбив. Хоча краще б вбив. Інтернет самогубство не таке злоякісне, як живе.

Читайте також: