Категорія: 1000+1 факт

Дивовижно, як люди люблять вірити у різний абсурд, головна фішка якого є – шокуючий факт. Правда факт, насправді, придуманий, але шокуюча складова –  необхідність, інакше не викличе віри у людей. Ось вкотре виловлюю у соцмережі соціальний обман, який набуває вірусного характеру.

Хто любить Сімпсонів? А я люблю. І це не тому, що вони мегапопулярна поп-культура в США та й в цілому світі (попкульту там немає взагалі), а тому, що дивлюся на них, в першу чергу, як на окрему ланку філософії.  Не вперше і не в останнє. От взяти хоча б “Війну і мир” – книга, яка на кількасот сторінковій книзі вмістила цілу епоху. Чи кулак Ніцше, який вмістив цілий

Трошки фактів з науки, як, що і коли було, про властивості  і батьків винаходів. Та й просто цікава інформація, читаєм. Розпочну з генія свого часу, винаходи якого досі працюють і досі дивують. А деякі, навіть не вкладаються у свідомість.

Трішки цифр з історії грошової маси на Землі. Із списку, можна легко зробити висновки хто є тамадою цього паперового клоунадного параду: