1447

25 фактів про Гомера Сімпсона

Хто любить Сімпсонів? А я люблю. І це не тому, що вони мегапопулярна поп-культура в США та й в цілому світі (попкульту там немає взагалі), а тому, що дивлюся на них, в першу чергу, як на окрему ланку філософії.  Не вперше і не в останнє. От взяти хоча б “Війну і мир” – книга, яка на кількасот сторінковій книзі вмістила цілу епоху. Чи кулак Ніцше, який вмістив цілий світ. Це те ж саме, правда у Сімпсонах погляд теперішній, хоч і попередні досі актуальні. До речі, багато речей з мультфільму, як ніщо інше описує сучасню Україну. Мабуть саме тому їх і заборонили тут для показу. Але зараз не про те. Пропоную переглянути декілька фактів про Гомера Сімпсона:

1. Гомер голиться бритвою марки Gillette. У 3 серії 14 сезону він, поголившись старовинною бритвою і отримавши численні порізи, промовляє: «Більше я не заручник фірми Gillette!»

2. У 21 серії 20 сезону стає відомо, що він страждає ксилофобією (острахом ксилофонів) і каже Лізі, що це та музика, під яку танцюють скелети.

3. IQ Гомера – 55 балів. Відомо з серії HOMR він спочатку заявляє, що після вилучення олівця його IQ піднявся на 50 балів, а трохи пізніше, що його IQ без олівця – 105 балів. Відповідно 105-50=55 🙂

4. Адреса електронної пошти – [email protected] (товстун53 в українському перекладі) – реально існуюча адреса, що належить сценаристові «Сімпсонів» Метту Селману. Можливо число 53 вказує на 1953 рік народження.

5. Номер соціального страхування Гомера – 568470008.

6. Пін-код Гомера – 7431.

7. В ієрархічній схемі службовців містера Бернса, Гомер знаходиться в самому низу, його випереджає навіть радіоактивний стрижень.

8. Гомер хоче померти, вдавившись плюшкою.

9. Гомер вигулював пса один раз.

10. Гомер вміє ходити голим на ходулях.

11. У молодості Гомер зробив на грудях татуювання з Мардж: це був вогненний череп з синім волоссям.

12. Гомер на 1 / 32 негр. Коли він про це дізнався, він вигукнув: «ось чому я отримую менше своїх білих колег!».

13. Гомер веде сімейний бюджет на рулонах туалетного паперу.

14. У серіалі «Секретні матеріали» агент Малдер жартома кілька разів називає підозрюваних «Гомерами Сімпсонами». В основному це лисі або потворні підозрювані. У першому епізоді 6 сезону серіалу на АЕС працює техніком з безпеки людина на ім’я Гомер, який також халатно ставиться до своїх обов’язків.

15. Гомер вміє перемішувати дупою колоду карт, засунувши її в штани.

16. Гомер вміє стискати алюмінієвих пивну банку жировою складкою живота.

17. Якщо подивитися на Гомера в профіль, то можна побачити, що волосся над вухом і сама вушна раковина виглядають як абревіатура MG (Matthew Groening). Про цей «випадковий збіг» Гомер сам говорить в 15 спецвипуску, який присвячений Хелловіну.

18. У ранніх серіях Гомер показаний як звичайний чоловік і люблячий батько, з середньостатистичним IQ, тверезо розмірковує про життя і будує часом складні розумові висновки. Образ інфантильного дурника був щеплений до нього пізніше і став більш успішним у плані глядацьких симпатій.

19. Гомер був у космосі («Deep Space Homer»).

20. Він є лауреатом Пулітцерівської премії, премії «Греммі» та спеціальної премії Монтгомері Бернса «за досягнення в області досконалості». Також він виграв конкурс АЕС за риганію, чемпіонат з армрестлінгу і боровся за звання чемпіона з боксу з Фредеріком Татум.

21. Коли працював на містера Скорпіо, став причиною вбивства Джеймса Бонда, не давши йому втекти, тоді ж став власником футбольної команди «Жеребці Денвера».

22. Тричі намагався покінчити життя самогубством: у «Homer’s Odyssey» він збирався стрибнути з моста, а в «Hello Gutter, Hello Fadder» зістрибнув з хмарочоса, але його врятував Отто, який займався банджі-джампінгом з того ж будинку і в серії «Eternal Moonshine of the Simpson Mind »він повторно зістрибнув з моста, але впав на батут на кораблі.

23. У 2008 році дві фрази Гомера потрапили до збірки найвідоміших фраз і виразів:
«Ви славно постаралися і ганебно провалилися. Висновок – ніколи не старатися! »
«Чарівність дітей у тому, що ти можеш навчити їх ненавидіти те, що ненавидиш сам. А виховують вони себе самі за допомогою Інтернету ».

24. У 2010 році журналом Entertainment Weekly Гомер визнаний найвидатнішим персонажем кіно за останні 20 років.

25. Вчені з університету Еморі в американському штаті Джорджія виявили у мишей ген, відповідальний за «дурість». При його «відключення» істотно поліпшуються інтелектуальні здібності мишей. Свою знахідку дослідники назвали «геном Гомера Сімсона».

Ну і завершальний, ексклюзивний факт про Гомера. Сімпсон брав участь у мережевій акції “Українізуй Ютуб” 🙂

Гомер Сімпсон

Читайте також: