424

Мед і медицина = “Медова людина”!

Жесть від народної медецини

Чого лише не придумають люди, але деякі речі жахають… Читав новини вконтакті, і попалася одна стаття. Не можу не поділитися нею тут.

«У XII столітті на великих аравійських базарах іноді можна було знайти товар, відомий під назвою «медова людина». Це було не що інше, як людський труп, просочений медом. Його перорально застосовували в медичних цілях. Приготування зацукрованої людини вимагало неймовірних зусиль як з боку “кондитера”, так і з боку “інгредієнта”. То ж, яким був рецепт чудодійного зілля?

«В Аравії зустрічаються люди, віком від 70 до 80 років, які хочуть віддати своє тіло для порятунку інших. Така людина не їсть їжі, вона тільки п’є мед і купається в меді. Через місяць вона виділяє тільки мед (сеча та екскременти складаються з меду) і незабаром помирає. ЇЇ помічник укладає медовий труп в кам’яний труну, заповнену медом, в якому він вимочується. На труні записують місяць і рік смерті. Через сто років труну відкривають. Зацукровані тіла використовують для лікування зламаних і поранених кінцівок. При прийнятті невеликої кількості всередину – біль негайно припиняються ».

З довідника «Лікарські речовини в китайській медицині» (1597)

 Ось така не традиційна медицина – шокує?

Читайте також: