166

Невідома піраміда

Бочки для вина та алкоголю в пірамідіТакі фотографії зустрічається в інтернеті не дуже часто. Та й інформації про них – обмаль. Скрізь, де зустрічається знімок, написано лише, що це піраміда з бочок (або башта з бочок) і що знімок зроблений в 1924 році. Чи правда це? Тобто, чи дійсно це чесний знімок, а не монтаж і ретуш? Чи правда він знятий в 1924му? Банан його знає. Якщо ж це правда, то, хай йому той же ж банан, як?!

Якщо ця фігля і справді була будь-коли складена, то, задається мені, це найвища в світі і в історії споруда з дерев’яних бочок з такою невеликою площею основи.

Ще цікавіше – для чого? Щоби потрапити в історії невідомим знімком? Чи це всього лише “празвістка” сучасної реклами. Наскільки відомо, в ті роки у штатах був сухий закон і цілком можливо, що це було такою собі – антирекламою.

Ось ще одна схожа фотографія:

З бочок будують піраміду

Цитата з оригіналу статті:

One of the main misconceptions about Prohibition, Okrent says, is that people believe that it didn’t work. In fact, it did — to a point. “People don’t realize,” Okrent told LIFE.com, “how much drinking there was in this country before Prohibition. We were awash in booze. In 1830, for example, the per capita consumption of alcohol was three times what it is today — 90 bottles of booze per year per person over the age of 15. By 1933, drinking was around 70 percent of pre-Prohibition levels, and with some fluctuations has stayed well below pre-Prohibition levels ever since. So, if you consider it a positive thing for people to drink less, the 18th Amendment actually worked.” Pictured: A tower built with barrels of alcohol, slated for destruction, circa 1929.

Читайте також: