438

НЛО чи фанати містики?

НЛО чи байка?Зараз час дивовижних бажань і відкритів. Час, коли людство кожного дня висловлює свою думку про щось “не таке”. Вампіри, перевертні, тваринки які розмовляють, чари і всі інші містичні речі, про які з часом почали знімати фільми, писати книжки і звісно не одноразово доказувати, що це все існує. А доказувати це, перш за все, собі самому. Між іншим, зараз всі охочі: в інеті, по тв, в магазинах, газетах – можуть знайти все чого бажає душа, навіть самого завзятого фаната містики. Сама тим цікавлюсь, проте знаю не так багато якби хотілось.
Не знаю як там з наукової точки зору, але з точки зору більшості в суспільстві, з такими речами жити веселіше! А от в інші часи, таке суспільство, свята інквізиція вже б спалила 🙂

Коли люди вперше побачили НЛО, точно не відомо. В різні часи, різні люди завжди бачили, що на землі були “Вони” – прибульці. Але те, коли все почалось – не знає навіть сам гугл. Ну жарти жартами, але Я от, наприклад, теж можу похвалитись тим що бачила інопланетний корабель. 🙂 А якби я жила в часи коли ще не було машин і т.д. Я б сказала що бачила коней які літають і дихають вогнем (в мене чогось дуже велике бажання нятякнути десь тут про Драконів), а вершники зовсім не схожі на людей.

Багато хто вважає, що бачив НЛО. Я не заперечую, мабуть так і було. Зараз багато вчених намагається все пояснити, поки що в них нічого не виходить. Все ж якщо і є життя поза межами нашої планети, то не таке воно вже й дурне, щоб показуватись і палитись перед іншими формами життя. А ті випадки, коли хтось їх бачив, мабуть лише історії таких же фанатів чогось містичного, як і ми. Мабуть просто не втримались від спокуси подивитись на якусь там дивну іншу істоту, яка щось там робить.

Бували випадки, коли люди стверджували, що їх викрадали і робили над ними досліди. Ну знаєте, такі факти доказати вже не можливо, воно як є в людини в голові так там і залишиться, якщо звісно це хтось випадково не зняв на камеру. Але ж де ті камери?

Вчені, Суспільство, Фанати – у всіх одна ціль – довести, що ми не єдині у цьому всесвіті. І хочуть вони цього не просто так. Бо є 200 мільярдів зірок тільки в нашій галактиці і 100 мільярдів галактик. А це про щось таки говорить. Залишається тільки побажати їм успіхів. І сподіватись що все ж колись ми дізнаємось правду про НЛО.

Автор: Юляся Банзай

Читайте також: