221

Посміхніться вас знімають

Прихована камера

А тепер, і це давно вже не секрет, знімати можете і ви. От як це робити, як краще, оригінальніше, де, з якою метою і чи можна взагалі – вирішить лиш ваша власна совість і креатив “прихованих” фірм, що випускають таку ж техніку.

Що це таке? Це камера, що записує відео на SD-карту і оформлена під зарядку від якого-небудь гаджета. Випускається і продається компанією Brickhouse Security.

Уявіть, що у ваш будинок або офіс проникли грабіжники або інші люди, що бажають приховати своє там перебування. Якщо їм на очі попадеться явна камера стеження, вони можуть, напевно, спробувати її знищити. А ось на зарядку, що стирчить з розетки, швидше за все просто не звернуть уваги. Знову ж таки, якщо ви хочете де-небудь (у тому ж офісі, наприклад) кого-небудь непомітно записати, навряд чи цей хтось стане шифруватися і грати в мовчанку, якщо побачить, що ви увімкнули в розетку зарядку для телефону. Правда, є небезпека, що ви, почавши використовувати цей гаджет, станете самі нервово реагувати на нешкідливі адаптери, що стирчать у наш час мало не в кожній п’ятій розетці.

Читайте також: