321

Розмалюй життя

Якого кольору ваше життя? А яким би ви його хотіли  бачити? Зазвичай, навіть не звичайні речі, з часом – стають звичайними, або ж буденність їх затінює своєю сірістю. В таких випадках, важливо акцентувати увагу на дрібних  деталях, та урізноманітнювати їх по можливості – як найяскравіше.

Щось схоже вирішила зробити компанія “Pentax”. Задавшись запитанням – якого кольору зазвичай фотоапарати? Всі отримали приблизно стандартні відповіді – найчастіше чорні або сріблясто-сталеві. Об’єктиви бувають білими. Старі камери – кольору класичних матеріалів або дерева чи шкіри. Це, якщо фотоапарарати “дорослого” рівня. Мильниці ж, у цьому плані, представляють сміливіший діапазон – від золотистого металліка до лілового, яскраво-червоного, жовтого чи синього. Але навіть сама гламурна мильниця, створена для носіння на шиї як яскравий аксесуар, ще не бувала такого растаманського забарвлення, як це втілили у новому Rainbow PentaxK-x.
кольоровий фотоапарат

Звичайно, багатьом утомленим від тоталітарного диктату традиційних кольорів, зараз негайно ж захочеться цей різноколірний прекрасний екземпляр купити, але, на жаль, випущено таких пентаксів всього лише тисячу одиниць, продаж їхній – лише в Японії і лише через офіційний сайт. Лімітед эдишн як він є.

Чудова, звичайно, штука. Дуже була б корисна таким, що захоплюється вуличною фотографією: коли фотографуєш незнайому людину серйозною чорною зеркалкою, багато хто підозрює щось нехороше, прагне скоріше піти, відвернутися, чи взагалі скандалить. А тут така камера, скоріш за все більше б спонукала перехожих просто посміхнутися фотографові.

Дико цікава річ

Схожих по рівню креативу Robotic Colors K-x в листопаді 2009 року було випущено взагалі всього сто штук. Якось, не поспішає Пентакс урізноманітнити життя своїм клієнтам. а може розраховує на долю, хто щасливий, тому і усміхнеться?

Robotic Colors Pentax K-x виглядали ось так:

Лімітет едішн

Звичайно, скромніше чим веселкові послідовники, але теж так нічого.

Читайте також: