684

Суперпланшет для ігор Razer Edge

Ви вже зробили вибір між планшетом і ноутбуком? І ваш вибір планшет? Тоді у вас точно виникне питання який же планшет купити. Розробники цих дивопристроїв ідуть вперед величезними стрибками, подібними до місячної ходи Армстронга. А ще стараються оптимізувати конфігурацію планшетів так, щоби перехід від компа до планшета був мінімально травматичний для звички користувача. Одним із таких пристроїв став суперпланшет, що позиціонує себе, як ігровий планшет – Razer Edge. Чим же він цікавий?
Ігровий суперпланшет

Перш за все планшет Razer Edge працює на базі операційної системи Windows 8, тобто усім користувачам, які звикли до віндовза перехід на новий пристрій буде полегшений знайомим інтерфейсом та логікою роботи. Друге, на що акцентують увагу розробники – це апаратні можливості суперпланшета, а вони не поступаються більшості простих РС. Це 2-ядерний процесор Intel Core i7 з частотою 1,9 ГГц (3,0 ГГц в режимі Turbo), 8 ГБ оперативної пам’яті, графіка NVIDIA GeForce GT 640M LE з 2 ГБ пам’яті. На вибір пропонується твердотільний накопичувач об’ємом 128 або 256 ГБ.  Картинка виводиться на екран з діагоналлю 10,1 дюйма з роздільною здатністю 1366×768. Коштує ж це чудо $1,3 тис.
Також є й б’ютжетний варіант цього ігрового планшета з трошки слабшою начинкою. Відповідно: Intel Core i5 з частотою 1,7 ГГц (2,6 ГГц в режимі Turbo), 4 ГБ оперативної пам’яті, SSD об’ємом 64 ГБ і графіка GT 640M LE з 1 ГБ пам’яті, цін $1 тис.

Головною особливістю Razer Edge є наявність спеціальної перифирії, що і робить його ігровим планшетом.
ігровий суперпланшет який купити
Планшет для ігор ціна купити
Планшет ігровий Новинки
Рейзр еддж. Планшет для ігор
Ігровий планшет з віндовзом

Читайте також: