533

Чому Чак Норріс популярний (мем)

Чак Норріс зараз став, ледь не головним героєм мемів (вірусна картинка або відео в соціальних мережах). Щодня народні умільці штампують тисячі нових фактів про Чака Норріса. І будь яка значна подія не оминає уваги Чак Норріса. Як він так усе встигає і з чого все почалося, ви про це колись запитували у себе?

Чак норріс
Все почалося далеко до того, як народилися різні фейсбуки, майспейси і вконтакти. А саме тоді, коли Чак Норріс, почав свою акторську кар’єру. Кажуть зірковий шлях до впізнаваності настільки тернистий, що сльози після його подолання, обов’язково стають цілющими. Але в Чака вони такими стали після публікації в жовтій газеті. Міцний образ героя “Уокера техаського рейнджера“, що не мав слабких сторін і мав коронний удар ногою з розвороту, настільки в’ївся в асоціації людей, що газетка вирішила на цьому зіграти. Перші легенди названі “Факти про Чака Норріса” звучали так:

 • Сльози Чак Норріса лікують рак, але через те, що він ніколи не плаче, їх неможливо добути.
 • Чак Норріс не має батька, тобто він сам собі батько. Кажуть, що в результаті удару ноги з розвороту, він потрапив в минуле і сам себе зачав (майже як Фрай з футурами).
 • Коли Чак Норріс залазить в воду, він не стає мокрий. Вода стає ЧакоНоррісова.
 • Колись Чак Норріс тренував удар ногою з розвороту на динозаврах. Їхні понівечені скелети до тепер знаходять глибоко під землею.
 • Колись Жан Клод Ван Дам побив Чак Норріса, а потім прокинувся і отримав по писку ударом ноги з розвороту.
 • Чак Норріс не боїться темряви, темрява боїться Чак Норріса.
 • Скільки Чак Норрісів треба, щоб вкрутити лампочку? – Ні одного, Чак Норріс надає перевагу робити коронні удари з розвороту в щелепу в темряві.
 • Чак Норріс був переможений лише один раз. Це була зйомка фільму там Чак Норріс за сценарієм піддався Брюсу Лі. Але після цього Брюс Лі загинув з невідомих причин, отримавши ногою з розвороту в щелепу. Досі ніхто не знає хто це зробив.
 • Якось Чак Норріс зустрівся з самим дияволом (за часів динозаврів, чи до?), і попросив у нього вічну молодість а також самий сильний в світі удар ногою з розвороту. В заміну, як і годиться, диявол попросив у нього душу. Коли угода була укладена, Чак Норріс дав дияволу по щелепі ногою з розвороту, і забрав у свою душу назад. Диявол був здивований таким перебігом подій. Тепер вони по п’ятницях грають в покер (останнє вже сучасність).
 • У Чак Норріса 10-та група крові, з перемінним резус фактором (це залежить чи хоче він вас вдарити ногою з розвароту в щелепу чи ні).
 • Якщо ти запитаєш у Чак Норріса скільки зараз годин, він відповість: “Три секунди”. І доки ти будеш думати, що означає «три секун…», він вдарить тебе ногою з розвороту в писок.

В часи розвитку і розквіту соціальних мереж, ці факти розлетілися світом, як зуби після коронного удару з розвороту ногою в щелепу Чака Норріса. Люди миттєво підхопили ці факти і, як виявилось пізніше, їх є ще більше і навіть більше – кожен знає якийсь унікальний факт, але до цього мовчали, бо боялися отримати удар ногою з розвороту в щелепу від Чака Норріса.

Сам Чак Норріс, після викриття у соціальних мережах, коли дає інтерв’ю і чує запитання типу “Як ви ставитеся до своєї популярності..“, м’яко жартує і рекламує свої книги. Але ж усі ми добре знаємо, що він збирає свою базу даних де знаходиться черга усіх, хто ще має отримати від Чака Норріса його коронний удар з розвороту в щелепу. Тому бережіться і будьте уважними факти про Чака норріса

Читайте також: