324

Діскарь

Діскарь – нова раса людського виду. Веде нічний спосіб життя, зранку впадає у денну сплячку. Любить росіл, мінералку, рево, шкіру. Носить яскравий одяг, але не наділений хорошим смаком. Має унікальний вроджений рефлекс, який англійські вчені назвали “дриґанням тіла“, проявляється він у випадках:

  • а) коли представник даного виду чує гучні ритмічні біти;
  • б) коли він згадує ці ритмічні біти.

При цьому “дриґання” має властивіть передаватися від одного тіла до іншого, як будь який інший не свідомий вроджений рефлекс (наприклад позіхання). Хронічне не сприйняття мелодійності. Подейкують, що слуховий апарат, внаслідок еволюції, рудиментувався і сприймає лише діапазон звуків: 20-200гц. /*далі провалля*/ і 15 000 – 20 000 Гц.
У кожного діскаря з часом розвивається інший характерний рефлекс, поки що не досліджений, але його можна описати як: “тупе корченя пики в об’єктив фотокамери“. Гуртуються діскарі на обмежених локаціях типу: клюб, клєтка, діськаклюб, танцпол і т.п. Розмножуються заразним способом (“модна параноя“). Особливо впливові на молодше покоління. Найбільш поширена хвороба – атрофія мозку.

Фото з дискотеки

Бережіться куль

Читайте також: