487

Догляд за обручками

Після того, коли вибір обручок буде зроблено, потрібно запастися розумінням деяких правил догляду за ними. Це допоможе зберегти обручкам новий вигляд протягом тривалого часу. Також, якщо правильно та уважно віднестися до експлуатації весільних обручок, можна уникнути відвідин майстерень золота.

Як доглядати за весільними обручками

В народі прийнято, що обручки потрібно носити щоденно. Іноді бувають такі фанатики, що не знімають обручку навіть до сну. Але таке постійне носіння золота, може швидко призвести до різного роду подряпин, або й взагалі деформацій. Тому бажано скоротити хизування своєю обручкою до мінімуму. Наприклад, якщо ви удома, гостей немає – то для чого її одівати? Подружнє життя від відсутності обручки на пальці не зміниться, а врятувати чи полегшити її долю, в такому разі, можна суттєво.

Якщо ви плануєте щось робити, що потребує фізичного навантаження – краще зняти обручку. Наприклад – домашній ремонт,  навіть, якщо це просто прибити цвях до стіни. При грубій роботі, руки весь час у русі і можна не обережно десь стукнути обручку, чи затиснути, що призведе до травмування металу кільця і його деформацій.

Знімайте обручку, коли миєтеся. Золото хоч й найінертніший метал, який досі нам відомий, але його домішки можуть реагувати на сучасні мийні засоби. Миєте руки з милом – знімайте обручку, миєте посуд – знімайте, навіть якщо замість ручної роботи ви використовуєте посудомоечные машины кайзер – все одно знімайте, краще перестрахуватися.

Обручки взагалі не люблять вологи, тому не залишайте їх у ванній кімнаті. А для зберігання – придбайте спеціальну коробку. Не одівайте обручку після нанесення крему для рук. Якщо на обручку все ж потрапила вода, чи інша рідина – протріть її серветкою або хустинкою.

Дотримуватись цих правил, потрібно в тричі жорсткіше, якщо у вас не звичайна обручка, а “ювелірний шедевр”. Камінці, які використовуються у таких виробах – ще тендітніші і вразливіші ніж простий зливок металу, тому потрібно бути дуже обережним при носінні таких.

Читайте також: