45519

Голі фото підлітків

Голі підлітки, голі дівчата, голі груди, діти

Згідно з соціологічним опитуванням німецьких вчених, кожен шостий підліток за допомогою Інтернету займається розповсюдженням своїх фотографій в оголеному вигляді, а кожен десятий підліток знімається повністю голим. Виявляється, таким чином, підлітки намагаються завести знайомства у віртуальному світі, щоб вони переросли у справжні стосунки. Однак це не найкращий спосіб для нормального спілкування, стверджує психолог з університету Тюбінгена Карл Дітріх.

В ході опитування більше 100 000 юнаків і дівчат у віці від 12 до 17 років, доктором було встановлено, що розсилка голих фотографій підлітків, народжують сексуальні домагання і насильство з боку дорослих. По-перше, голі фотографії підлітків швидко потрапляють на порносайти, по-друге, пікантні картинки стають надбанням колекції сексуальних збоченців, які починають шукати голих дітей на фото в реальному житті.

Більше третини дівчаток в Німеччині рано починають вступати в інтимні стосунки, а все завдяки відвертим фотографіям в Мережі. Причому багато хто вирушає на процедуру переривання вагітності, не досягнувши 15-річчя, а деякі до цього моменту роблять по 2 – 3 аборти. Крім того, в 17% випадків дівчата і хлопці, що виставляють чвої голі фотографії в мережу інтернет, щорічно стають жертвами сексуальних маніяків. Більше половини таких випадків закінчуються летальним результатом.

Читайте також: