321

HTC

HTC – донедавна маловідма фірма, темна конячка у мобільному світі смартфонів та планшетів. Але уже доволі успішна та все більше і більше з’являється на прилавках нашого технічного ринку. Що це за фірма і чому вона приречена на успіх?

HTC logo. Логотип HTC Corporation

Принаймні так здається, після того, як із HTC почали співпрацювати такі гіганти, як Google та Microsoft. Після чого мобільні пристрої цієї фірми отримали чималий “кредит довіри” від споживачів. Але звідки такий успіх?

Як уже писалося на початку, HTC – це темна конячка. Така роль її характеризує порівняно невелика історія компанії. А почалась вона відносно недавно у 1997-му році у Тайвані. Спочатку основним продуктом фірми були ноутбуки та кишенькові ПК, але із швидким розвитком мобільних технологій, було вирішено перепрофілюватися і зараз основний акцент виробництва на комунікаторах.

Цікавим є те, що ця тайванська фірма-виробник смартфонів, майже завжди працювала не на власний бренд. Так, наприклад з 98-го року основними замовниками були компанії Fujitsu Siemens, Hewlett-Packard та Dell, відповідно й продукція була відома під їхніми марками. Пізніше співпраця розповсюдилась і на мобільні оператори: T-Mobile, Orange, O2, Vodafone. Тому складається враження, що мобільні телефони htc, з’явилися раптово та нізвідки, хоча насправді це не зовсім так. Перехід на розвиток власного бренду відбувся лише у 2006-му році.

Через свою фундаментальність на ринку мобільних пристроїв, HTC, після переходу на власний бренд, стала відразу популярною та успішною. Бо досвід роботи із комунікаторами, позначився на їхній якості, а нова фірма, що виробляє топову продукцію – це, погодьтесь, рідкість.

Минулий досвід співпраці з передовими корпораціями світу, позначився і на розвитку власного бренду. Зараз тайванці співпрацюють з Microsoft та Google. Їхні смартфони, відповідно, працюють на базі ОС Android та Windows Phone. А за ринковою капіталізацією, HTC уже обігнала такого гіганта  на ринку мобільних технологій, як NOKIA. І постійно росте.

Найвідоміший смартфон від тайванського виробника вийшов у співпраці з Google. Що отримав назву HTC Google Nexus One.

 HTC Google Nexus One

Основна його особливість це високі характеристики продуктивності та помірна ціна. А також зручне програмне поєднання з продукцією та сервісами від google.

Та на цьому всесвітній виробних смартфонів не зупинився і уже зараз є більш потужні моделі комунікаторів: HTC One, HTC Windows Phone 8s. І на цьому, швидше за все, ніхто зупинятися не стане.

Читайте також: