1341

Ідея на мільйон – фарба замість дошки

У школі була вічна проблена – старі зношені шкільні дошки, які щороку ставали все старішими та зношенішими. Ці дошки громіздкі і не ефективні. А малювати приклади та формули, на них можливо було лише крейдою. Це просто жах – купи пилу від крейди на підлозі, який майже не вимивався, а лише розтирався і робив підлогу біля дошки вапняно-сивою. Яка ж альтернатива дошкам для школи?

Шкільна дошка

Після важких дерев’яних дошок з крейдою для малювання, на заміну прийшли дошки з металевим покриттям, які пофарбовані глянцевою фарбою. На такій дошці можна було малювати маркером. Але вона була дуже дорогою, та й для витирання маркера, потрібно купляти спеціальну губку. Тому ця дошка стояла лише у комп’ютерному класі, а решта тільки мріяли про неї. Що ж, проблєми у всіх подібні і американські маркетологи-винахідники, зацікавилися подібним питанням. Результатом стала ідея на мільйон!

Ця ідея називається “IdeaPaint”, в основу якої закладено вирішення питання – зробити дошку із звичайної стіни. Розробники створили фарбу, яка наноситься на стіну, або на будь-яку іншу поверхню, по якій можна пізніше малювати маркером. Фарба має унікальні властивості, що дозволяють безслідно витирати нанесений маркер. А далі пішла реклама, основною фішкою якої став лозунг – зроби із стіни дошку 🙂

Доволі ефективна ідея, для наших шкіл була б панацеєю. Але, нажаль, наші школи в модернізації пасуть задніх. Підозрюю, що подібні технології для голів відчизняних шкіл є невідомі. До того ж, виникає нове питання – ремонт під цю фарбу, бо наносити її на вапно (яке досі в більшості шкіл на стінах замість хорошого ремонту та фарби), є дурістю.

IdeaPaint вже заробила свій мільйон і розвивається далі, але очевидно, вона розрахована на стаціонарні навчальні приміщення, такі як школи, коледжі, інститути, або офіси аналітиків. Вона не надто ефективна у випадку, якщо ви збираєтесь на презентацію, або на виїзну лекцію. В такому випадку допоможе лише фліпчарт – переносна дошка, схожа на мольберт. Можна купити фліпчарт на сайті https://officeman.com.ua/catalog/42/, а можна й зробити самому за допомогою тієї ж фарби IdeaPaint. Головне руки і час.

Читайте також: