9480

Як використати бонуси від “Київстар”

Як і де обміняти бонуси від Київстар

Всі, хто користується послугою “Домашній інтернет” від компанії “Київстар“, мошли помітити у своєму акаунті запис про деякі бонуси, що збільшуються кожного місяця. Виглядає це якось так:

Бонусний баланс

Залишок Термін дії
Баланс: 104.52 бонусів Необмежено

І хоча як обміняти бонуси від Київстару, і що то за бонуси добре описано на сайті Київстару, інтерфейс користувача там бажає бути кращим і, особисто я, не оразу розібрався що й до чого.

Почнемо з того, що бонусиДомашнього інтернету” – це сума оплати за вашу послугу (залежно від тарифного плану), яка повертається щомісяця на ваш віртуальний рахунок. Тобто, якщо ви використовуєте початковий тарифний план, а це 60грн/міс, то вам на початку нового місяця буде нараховано 60 бонусів. Виходить так, ніби Київстар повертає ваші гроші. Але як використати ці бонуси?

Виявляється все просто. Бонуси від “Домашнього інтернету”, Київстар пропонує обміняти на власні продукти 🙂 Чудові маркетологи! Отже, як видно на скріні вгорі перше куди можна витратити бонуси від Київстару – це поповнення рахунку. Поповнення рахунку своїми бонусами робиться зі свого акаунту в системі mykyivstar. Для цього у верхньому меню потрібно відкрити пункт “Послуги та акції” і прокрутивши сторінку до низу, в блоці “Додаткові послуги” навпроти пункту “Переказ бонусів” обрати замовлення послуги. Далі ввести номер, який бажаєте поповнити своїми бонусами і підтвердити. Система пише, що замовлення виконує протягом доби.

 Як використати бонси Київстару

Там же можна провести операції і з іншими послугами, які пропонуються на обмін бонусів Київстару. Процедура аналогічна.

П.С: як і у всіх “прикольних штук”, є свої “але”. Бонуси від Київстару, які ви перекинете на рахунок потрібно використати за 20 днів, інакше вони “згорять”. Один бонус = 1 гривня, поповнювати бонусами можна лише номери Київстару, Діджуса і білайну, хоча витрачаються вони на всі дзвінки усіх мереж і навіть на інтернет! Для перевірки бонусного рахунку на мобільному, потрібно набрати запит *110# і кнопка виклику.

Читайте також: