2149

Яка фірма фотоапаратів краща?

Сучасна людина, у сучасному світі, напевне не уявляє себе без фотоапарату. Їхня робота присутня всюди, починаючи із закинутих папок на ПК, заставок на мобільниках і закінчуючи соціалними мережами, рекламними банерами, принтами футболок і так далі. Вся суть цього масового поширення фотоапаратів та їхнього продукту, частково залишається невідомою, але вони мають чітке призначення і це призначення дуже різноманітне. Та відкинувши філософію, хочу повернутися до досвіду і поділитися власними думками щодо того, яка фірма фотоапаратів найкраща.

Фотоапарати. Яка фірма фотоапаратів найкраща?

Дуже давно, цю тему частково зачіпав у статті: Який обрати фотоапарат?, там же було проведено опитування серед користувачів інтернету, результати виявилися такими:

Яка фірма фотоапаратів краща?

  1. Canon (42%, 158 голосів)
  2. Nikon (41%, 155 голосів)
  3. Sony (7%, 25 голосів)
  4. Samsung (4%, 17 голосів)
  5. Olimpys (4%, 15 голосів)
  6. Panasonic (2%, 8 голосів)

Справа у тому, що це опитування є не зовсім об’єктивним, а показує, в дійсності, фотоапарати якої фірми люди купляють найбільше. Бо кожен своє буде ставити вище іншого, навіть, якщо з іншим незнайомий. Погодьтесь, що купити фотоапарат Canon і сказати що ця фірма найкраща – це не об’єктивно, чи те ж саме, коли купить фотоаппарат никон, чи Samsung. А правда полягає у тому, що при об’єктивній оцінці ми побачимо, що кожна фірма спеціалізується на своєму.

Безперечно фірми фотоапаратів Canon та Nikon є лідерами у цьому виді продукції. Якість та пропозиція у них найкращі, але спеціалізуються вони більше на професійному обладнанні. Саме тому так звані дзеркалки, в більшості, пропонуються саме цими князями фотоапаратів.

nikon canon яка фірма найкраща

Водночас такого не скажеж про них у класі мильниць. Nikon та Canon, стараються поставити хорошу оптику, та матрицю і на мильниці. Від цього вони ростуть у ціні. А щоби здешевити – врізається функціонал. Sony та Samsung у своїх мильницях навпаки – роблять ставку на функціонал. Додають різні функції, вшивають у свої фотоапарати програмне забезпечення, що покращує якість фотографій, автоматичні фільтрації, графічні редактори. У мильниць цих фірм, рідко знайдеш таку, де можна втручатися в їхню роботу (ручне налаштування параметрів). Вони роблять свої фотоапарати максимально зручними для “юзера”. Тому у цьому князівстві фотоапаратів вони – князі.

samsung sony Який фотоапарат кращий

Маючи справу із мильницями та напівпрофесійними фотоапаратами, хочу порадити наступне. Якщо вам потрібна звичайна мильниця і фотоапарат де “натиснув і є фотографія”, то краще купляти щось із Sony чи Samsung. Якщо вам потрібний фотоапарат для навчання і з можливим ростом у професійні дзеркалки, то раджу купити Canon або Nikon, але тут важлива умова – наявність ручного налаштування.

Додам, що розглянуто лише 4 відомі фірми фотоапаратів, бо з іншими справи немав (дуже старі моделі не рахую). Та й у більшості випадків, вони розглядаються як бютжетний варіант.

Читайте також: