1806

Календар “Кінців світу”

Кінець світу список

Про містичний день, що підірвав шаленою популярністю усі РАГСи України, уже згадувалося у статті 11.11.11 – чого чекати?. Але у ній не зазначено варіанту з кінцем світу. Так, саме кінець світу пророкують деякі фанатичні релігійні секти на такі дні. Все дуже легко пояснюється – символічність, один із обов’язкових параметрів маніпуляції свідомістю. Але всім відомо, що усі такі символічні кінці світу – так і закінчились, не розпочавшись. Особисто я, останній кінець світу пропустив якось. Тому вирішив знайти календар кінців світу і записати у цій статті.

Він насправді буде дуже грубим, та й джерела не дуже надійні, але все ж надасть змогу визначити – скільки кінців світу ви пропустили і коли буде наступний кінець світу!

2008 р. — на землю мав впасти астероїд діаметром понад 800 м. На щастя він вирішив пролетіти далеко від орбіти Землі.
2009 р. — багато часу віддав один прихильник (Пітер Лорі) розшифровкам центурій Нострадамуса і в результаті отримав цю дату і пророцтво, що саме тоді мав би статись Армагеддон. Якщо дослівно перекласти (переродження людства, вихід на новий етап), то, нажаль, того не сталося. Капіталізм ще більше поглибив свій септик.
2010 р. — мала закінчитися нафта і початисяся війна за ресурси. Ще обіцяли, що Земля відвернеться від Сонця. Але навіть так, хоч і абсурдно, але заявили, що це тимчасовий кінець світу.
2011 р. — кінець календарного циклу Майя. Досить відомий кінець світу, можливо відбудеться зіткнення з астероїдом 2005 YU55. Ну що ж, час ще є, принаймні кілька днів.
2012 р. — найочікуваніший кінець світу. Тут цілий букет — час п’ятого Сонця, сама сонячна система стане якимось боком до галактичної осі, порушаться всі космічні цикли, зміна полюсів і т.д. Діти індиго радять підготуватися. У 10% населення є шанс вижити.
2013 р. — Рагнарьок (або ж судний день). День початку і кінця. Гіперпросторовий перехід у четвертий вимір. Для смертних це буде смерть, а для Богів – народження. Вже давно відомо, що четвертий вимір – це час, звідси виникає думка, що простір викривиться до межі часового колапсу. Може це статися від впливу чорної дірки, або непередбачуваного адронного колайдера (є теорії).
2014 р. — астрофізики говорять, що до нашої сонячної системи добереться хмара космічного пилу, який змітає все на своєму шляху. Найнудніший кінець світу. Хоча в інтернеті уже відбувся бум, де публікувалися дивні фотографії з району плутона. Говорилось, що  це летить НЛО до землі, а може це саме цей пил?
2015 р. — кінець якогось 9576–річного циклу, який приносить смерть цивілізації. Наївний кінець світу, хоча розвитку нашої цивілізації далі не бачу, або загибель, або ж перебудова роуму.
2016 р. — Джеймс Хансен, дослідник кліматичного стану на Землі стверджує, що цього року розтануть льодовики і велика частина суходолу буде затоплена. Дуже малоймовірна версія, бо площа океонів настільки величезна, що всіх льодовиків хватить лише на максимум – 10-50 метрів. Але при тому, що температура буде вищою і випаровування інтенсивнішив, то і ця цифра зменшується.
2017 р. — кінець світу за теорією ієрархічних катастроф, тобто – циклічність історії. Хоча Катастрофи вже почастішали.
2018 р. — Ядерна війна від того ж Нострадамуса, але у Ванги вона значно раніше.
2019 р. — Банальне зіткнення з астероїдом 2002 NT7. Будем надіятись, що він солідарний з астероїдом 2008го року.
2020 р. — Ісак Ньютон виходячи з прогнозів Іоанна Богослова вирахував що кінець світу буде саме цього року, повідомляє NewsLand. Чого так і звідки – поки що мені не відомо, але маю підозру, що люди таки докажуть причину сили тяжіння і зроблять спробу її приборкати. А далі триндець, капздець і “то не я”, “не виноватоя я” та подібне.

Поки що це все, надіюся інформація була цікавою для вас 😉

Читайте також: