1646

Кінця світу не буде

Майя кинули писати свій календар не через кінець світу, а просто тому, що не було сенсу закінчувати його, а тепер індійські жерці пишуть продовження, тому кінець світу не настане.Відмінили кінець світу

Бурятський шаман Валентин Хагдаєв заспокоїв світ, що Апокаліпсису (кінця світу) не буде. Свою заяву про скасування кінця світу, він зробив після того, як з’їздив на всесвітній з’їзд шаманів у Мексиці щодо вирішення питання “чи буде кінець світу?“.

Він розповів, що там індійські жерці складають продовження календарю майя. А самі майя закінчили його писати тільки тому, що не було сенсу продовжувати, а не через настання кінця світу, пише “Комсомольська правда в Україні”.

Шаман підкреслив, що біла людина завжди все перебільшує. А об’єктивних прикмет кінця світу не було, немає і ближчим часом не буде, от якби в зайця русака побілів кінчик вуха або косуля в тайзі почала висікати вогонь копитом – тоді треба було б насторожитися.

Нагадаємо, нещодавно російський Гідрометцентр повідомив, що у сезонних змінах клімату не побачив ознак наближення погодного Апокаліпсису. Поки що спеціалісти бачать лише звичні прикмети наближення зими. А отже кінця світу не буде, принаймні 21.12.2012.

Читайте також: