8301

Кінець світу 21.12.2012. Парад планет

Кінець світу через парад планет

Кінець світу 21.12.2012 (прогнозована дата коли буде кінець світу), а саме його тибетський сценарій, де на Землі пропаде світло і не передаватиметься електроенергія протягом трьох днів а то й місяців, що напророкував один монах, уже спростовано (Заява Лами про кінець світу спростована!). Проте всі пам’ятають й інші сценарії за якими має відбутися кінець світу. Один із них, наприклад, – парад планет, згідно якого у грудні 2012 року  Земля, Марс, Юпітер і Сатурн мають вишикуватись одне напроти другого і таким чином утворити “парад планет“. Чи буде він насправді?

Розрахунки вчених дійсно говорять про особливий механізм Сонячної системи, де кожна планата відіграє свою роль у гармонії. Ця гармонія можлива лише за особливого розміщення планет, яке компенсує всі сили тяжіння і тримає систему у цілісності . Прихильники кінця світу, який має, за їхніми прогнозами, відбутися у 2012 році, взяли ці обрахунки на озброєння. Так і виникла теорія чи “пророцтво” про кінець світу, що відбудеться внаслідок параду планет. Ці страшилки теж підхопилися інтернетом, і люди все частіше про це говорять. Глобальні тролі ж, після захоплення наживки народом, вирішили парад планет підсолодити ще більше. Таким чином ми маємо інформацію про те, що  Земля, Марс, Юпітер і Сатурн вишикуються не лише за однією лінією, але й по одну сторону від Сонця. Виглядати це мало би так:

Як виглядає парад планет

Але така можливість параду планет близька до нуля. Справа в тому, що всі планети мають не круглу, а еліптичну орбіту, деякі не паралельну до інших, обертаються з різною швидкістю. Тому так вишикуватись їм майже не реально. А щодо звичайного параду планет, то він поділяється на “Малий парад планет” і “Великий парад планет. У малому беруть участь 4 планети (Венера, Марс, Сатурн, Меркурій) і він відбувається щорічно. У великому –  8 і відбувається раз на 20 років (Земля, Венера, Юпітер, Марс, Сатурн, Уран). Плутон, наскільки відомо обертається не паралельно до орбіт інших планет, тому повний парад планет дуже рідкісна подія.

Загалом парад планет – це звичайне астрономічне явище. І от що зметикували всесвітні тролі кінця світу:

Слідом за планетами нашої системи в один ряд вишикуються і планети інших зоряних систем. Вийде умовний вектор довжиною в мільйони світлових років. Чим він нам загрожує? (eburg.mk.ru)

За прогнозами вчених, одночасно з парадом планет відбудеться ще декілька дивовижних пригод. Спочатку Місяць затулить собою Сонце, а потім те ж саме зробить і Венера. А значить, людство зможе побачити 2 сонячних затемнення – одне за іншим. В останній раз таке грандіозна космічна подія відбувалася 25 000 років тому. І тоді на нашій Землі відбулася різка зміна клімату, все живе на планеті миттєво загинуло. На думку багатьох дослідників, схоже може трапитися 21 грудня 2012 року. Адже коли тисячі різних планет вишикуються в одну лінію, вони зможуть порушити вселенську рівновагу.

Зібравшись по одну сторону від Сонця, вони як би переважать іншу, нічим не заповнену частину нашої галактики, і вона, подібно до корабля, що потрапив у шторм, просто перевернеться. І відправиться у “вільне плавання” по Всесвіту. Якщо це трапиться, то наша Земля не зможе утриматися на своїй колишній орбіті, і її чекають глобальні потрясіння.

Тут уже не потрібно пояснювати, що це вигадка. Навіть, якщо допустити, що буде ось такий “парад планет зоряних систем“, то відстані між ними настільки великі, що майже не мають впливу, до того ж ці зоряні системи розміщені зі всіх сторін від сонця, а відповідно одна одну контролюють в плані балансу.
До того ж вчені ніякого параду планет не прогнозують. Ні малого, ні великого, планети 21 грудня 2012 руку будуть розміщені так:

Модель Сонячна система 21-12-2012

Читайте також: