3626

Кінець світу від тибетських монахів

Чи буде кнець світу? Тибетський лама

Кінець світу, зараз актуальна тема і чим день тим цікавість до апокаліптичного закінчення нашої ери зростає. Як відомо із календаря кінців світу, найближчий кінець світу має відбутися у символічну для нас дату – 21.12.2012. Цей кінець світу, напророчили нам давня цивілізація Майя. Свого часу, дядько, що різьбив календар майя, втомився від обрахунків (а може в нього зубило сточилося) і замкнув його на даті, яку зараз називають – “Кінець світу“. Підливою до інформаційної каші, доливає слово християнського Бога, який говорить про апоаліпсис. Чи буде кінець світу? Минулого разу, публікація про кінець світу сказала, що ні. Але ось знову, цього разу тибетські монахи дають дещо іншу відповідь на запитання “чи буде кінець світу?

ТЕРМІНОВЕ ЗАЯВА тибетських ченців про кінець світу!

За словами тибетського лами, який зробив офіційну заяву в NASA, практично на всій Землі, близько 8 ранку за київським часом 21.12.2012 настане повна темрява і тиша. Прийде кінець світу. Не буде ні світла, ні електрики, ні зв’язку ні звуків.
Земля в цей момент буде проходити через галактичну «нульову смугу». «Це стан простору, де гаситься і не може поширюватися ніяка енергія, де відсутні електромагнітні поля у всіх об’єктів. Лякатися і хвилюватися не треба », – попередив лама.
Темрява буде супроводжуватися космічними сполохами, ілюзорними спалахами світла і триватиме приблизно три-чотири дні. Потім світло сонця знову з’явиться.
«Тварини Землі заздалегідь відчують прихід« космічної темряви » і поховаються в нори (ред. і слони?), – говорить чернець. – Люди в містах цього не відчують, тому будуть жертви божевілля. Може загинути 10% населення Землі ».
Оракул Шамбали розписав і практичні рекомендації для землян. Ось що потрібно робити, коли прийде кінець світу:

1. Вам потрібно заздалегідь підготуватися до цієї зміни циклів, доробити всі справи 2012 року, не зав’язувати нових, віддати борги.

2. 20.12.2012 узяти своїх дітей, всі документи, готівкові гроші і виїхати з міст на природу. Підготувати запас продуктів на 2 місяці, оскільки електромережі будуть відновлюватися довго.

3. Треба мати в будинку запас води, дров для опалення та свічок для освітлення. Потрібно мати в будинку піч, оскільки електрика з 21.12.2012 припинить передаватися проводами.

4. Зв’язок і телебачення відключаться. Протягом «днів темряви» завісити вікна темною матерією, не дивитися в них, не вірити своїм очам і вухам, не виходити на вулицю. Якщо з’явиться необхідність вийти, далеко йти не можна – можна загубитися, оскільки не буде видно навіть власної руки.

5. Після появи світла не поспішайте повертатися в міста, краще до весни пожити на природі.

Повний вихід Землі з «нульовою смуги», на думку тибетського лами, очікується приблизно 7 лютого 2013 року. Відбудеться часткове відновлення електропостачання, транспортного сполучення. До кінця березня світ відновиться повністю.

Кінець світу кардинально змінить світогляд людей, вважає Оракул Шамбали. Воно стане більш духовним. У розвинених країнах і країнах розквітнуть різноманітні науково-духовні вчення, системи розвитку здоров’я та особистості. «Це буде найважливіший поштовх до прогресу людства на довгі часи», – говорить монах.

Ось так не встигло ще людство порадіти словам бурятського шамана, який запевнив, що кінця світу не буде, як його тибетський колєґа усю радість розвіяв. Ну що ж, почекаємо на кінець світу, а там буде видно. В будь якому разі, людство дійсно має унікальну можливість переосмислити своє життя. Бо  21.12.2012, майже у кожного в думках буде останній день, а це чудове об’єднання усіх роз’єднаних своїми поглядами та ідеями людей.

Читайте також: