252

Корисні продукти для розвитку мозку

горіх

У сучасному технологічному суспільстві, руки техніки добралися і до продуктів споживання. Тому все важче і важче знайти не тільки здорові продукти, але й інформацію про такі, щоби були корисні для людини. Всі ми знаємо, як засмічений інформаційний канал і як він впливає на людський вибір. Тому пропоную переглянути маленький список продуктів, які допоможуть підтримати ваш мозок у хорошому стані і в результаті – зберегти здоров’я. Бо, як відомо, – мозок центральний орган всього організму, як він себе почуває – так виглядаєте і ви.

Отже на першому місці корисних та здорових продуктів – волоські горіхи. Вони схожі на маленькі мозки :). Але крім цього вони гальмують процеси старіння вашого головного органу і поліпшують його функціональність.

На другому місці у списку корисних продуктів для роботи мозку – морква. Вона покращує пам’ять, а також здійснює профілактичну дію від запалення мозку.

Далі ідуть ягоди. Напричлад чорниця – також підтримує пам’ять, а також допомагає у навчанні. Допомагає сприймати нову інформацію швидше і засвоювати ефективніше.

Риба багата на жирні кислоти омега-3, гальмує вікове зниження когнітивної функції (мислення і мовні функції), а наявність вітаміну В12 захищає від хвороби Альцгеймера.

Ну і на закінчення – якісний чай. Він також дуже корисний для мозку: поліпшує пам’ять і допомагає обробляти інформацію. Не просто так люди надають перевагу відпочинку з чашкою міцного чаю. Саме під час відпочинку приходять геніальні ідеї, а чай допомагає їх опрацювати.

Отож, смачного вам і вживаєте не рекламу, а лише корисну для організму продукцію 😉

Читайте також: