514

“Ми мирні люди”, або дали мавпі автомат

Ситуація на сході України, нагадує гру мавпи з гранатою. У випадку путіна, це буде горила з гранатою, хоча не будемо йому лестити – капуцин з гранатою, чи як там називається оте маленьке недоумкувате з довгим носом?

Путін мавпа з гранатою

Під час євромайдайну, оцінюючи дії колишньої влади на чолі з януковичом, експерти попереджали про небезпеку “тітушкування”. На зігнані мітинги “За паддєржку прізєдєнта”, набирали ешалони неблагополучного “насілєнія”. А у мобільні банди, які імітували безпорядки в Києві, набирали криміналітет. Особливо в рух пішов кримінал, коли почалися силові покарання – побиття, підпали машин, квартир, викрадання активістів. Партія регіонів, організовуючи такі рухи, відкрила “скриньку пандори” – давши волю діям криміналу, важко ці дії зупинити.

У Луганській та Донецькій областях, зараз робиться те саме, але окрім біт, арматури та шумових гранат, бандитам видали зброю… А відсутність відповідальності, воля розбійництва, тільки розпалює уяву кримінального збочення.

Найгірше у всій цій криміногенній каші те, що звичайні люди спантелицені і не розуміють, що відбувається. А людина, яка не оцінює ситуацію тверезо – це та ж мавпа. І от уявіть собі, що відбувається, коли до рук п’яного від пропоганди народу, потрапляє зброя. Хоча можна не уявляти, краще на це глянути:

Це яскрава демонстрація вислову “мавпа з граною“. Раніше він сприймався якось не так, як спримається зараз. І “мирниє жітєлі” це ще не всі мавпи. Згадати лише розстріляні авто з сім’єю бізнесменів на Луганщині, судячи з телефонної розмови терористів, цей випадок був не запланований, а це значить, що терористи панікували. Стріляти у все, що рухається у будь-якій ситуації, знову ж таки це дії – мавпи з автоматом!

Тепер потрібно думати про те, як заспокоїти ці табуни мавп. Дати їм банана? Чи ананасом по голові?

Читайте також: