2158

Найбільший коник був підстрелений в 1937 році… Чи не був?

Дивовижно, як люди люблять вірити у різний абсурд, головна фішка якого є – шокуючий факт. Правда факт, насправді, придуманий, але шокуюча складова –  необхідність, інакше не викличе віри у людей. Ось вкотре виловлюю у соцмережі соціальний обман, який набуває вірусного характеру.

Найбільший коник був підстрелений в 1937 році… Чи не був?

Цього разу це фотографія, яка підписана в статусах, як “Найбільший коник був підстрелений в 1937 році“, або ж російською – “Самый большой кузнечик был подстрелен в 1937 году…“. Так от цей “самый большой кузнечик”, не що інше, як – фейк і фотомонтаж.

Декілька тез для розвінчання обману:

  1. Чоловік на фото зображений на дещо іншому фоні, ніж гігантський коник у його ручі, що доволі дивно.
  2. Коник не відкидає тіні, точніше там є тінь, але явно не його, бо маленька, як від качки наприклад.
  3. Якщо подумати про фізіологічні особливості, то зовнішній скелет величезного коника не допустить достатнього охолодження тіла такого об’єму, в результаті  білок швидко руйнуватиметься, а це не припустимо для життя.
  4. У комах немає органів дихання, як у вищих тварин, а дифузне дихання, при таких розмірах, не спрацює ефективно. Виходить комаха помре від нестачі кисню.
  5. Для того, аби вполювати найбільшу комаху вогнепальною зброєю, доведеться точно поцідити у два нервові центри. Завдання майже нереальне. А щоби цей коник помер від пострілу з рушниці, яка зображена на колажі, потрібно його зрешетити наскрізь. На фото тіло ціле.
  6. Вага цього дива мала би бути 15-25 кг (суцільний білок у роговій клітці), рука ж чоловіка на фото не напружена, лікоть без упору і сухожилля не напружені.
  7. Кулак мужика міцно стиснутий, і в ньому не змогли б поміститися лапки метрового коника (на вигляд вони мінімум 2 см. в діаметрі).

Так що найбільший коник був підстрелений в 1937 році – це всього лише фейк і жарт майстра фотошопу. До того ж не факт, що дата вказана реальна.

Подібних фотографій-фейків в мережі доволі багато, люди ведуться на шокуючу інформацію, як мурахи на цукровий сироп. Ось декілька фотографій, які знайшов:

Урожай 1907 року, фото найбільшої капусти в світі.

Гігантська капуста. Найбільша капуста в світі
Гігантський окунь, впійманий найбільший річковий окунь 1897р.

Найбільший впійманий окунь
Урожай 1897р, найбільший буряк в історії.

Найбільший буряк в світі
Найбільша курка в світі і чотирирічний хлопчик.

Найбільша курка в світі
Урожай з найбільших огірків.

Найбільші огірки в світі
Найбільша виловлена щука розміром з вагон.

Найбільша щука
Урожай з найбільшої моркви в світі.

Найбільша морква
Урожай з найбільшої картоплі в світі.

Найбільша картопля
Найбільша черепаха, яку знайшли в Амазонці.

Найбільша черепаха

Читайте також: