1729

НЛО в Україні, факти.

У одній із публікацій, уже були згадки про НЛО. Там ми зачепили цю тему, в прямому розумінні, зовсім не розглядаючи її. Але окрім загальних знань та роздумів, було б корисно ще забезпечити деякими фактами.

В офіційних джерелах та ЗМІ, зовсім недавно прогриміла новина: “В Україні розсекретили національний архів НЛО“. Всі матеріали були оприлюдненів інтернеті і доступні, навіть зараз, будь якому зацікавленому користувачу. Відомо, що національний Український уфологічний архів, містив близько півтисячі задокументованих фактів появи НЛО над територією нашої держави.

Датовані, починаючи з 17 століття уфологічні документи, фото, відео, та інші файли, можна переглянути на сайті про нло. За словами відомого українського уфолога Ярослава Сочки, всі дані збиралися з різних джерел, – аномальними явищами цікавилося управління гідрометеорології, зокрема Гідрометеорологічний центр Збройних сил України, та різні громадські уфологічні організації. Вони ж і поповнювали секретні архіви про контакти з НЛО новим матеріалом.

Щодо мети такого розсекречення,  то пан Ярослав говорить про розвіяння усіх стереотипів, що з’явилися в людей після пропоганди Голівуду. Нездорові уявлення про “зелених чоловічків”, викрадання прибульцями і хірургічні експеременти, надприродня вагітність, контактери – все це є зброєю і псевдофактами для створення різних сект, угруповань, з подальшим корисливим маніпулюванням і використанням свідомослі простих людей у своїх цілях.

До речі, за статистикою, НЛО в Україні, найактивніше себе проявляє у Криму, Одеській, Київській та Донецькій області. Що цікаво, літаючі прибульці, при цьому, “досліджують” великі ринкові та стратегічні об’єкти. Цікаво чого б це…

Ну, а на закінчення, обіцяні факти у вигляді фото НЛО, які до недавна були секретним матеріалом в Уфологічному архіві України.

Львів, фото НЛО

Фото НЛО над Львовом, зроблене ввечері 12 лютого 2009 р.

Фото НЛО в Криму 10.07.1999

Фото скупчення НЛО в Криму біля Бахчисараю. 10.07.1999

Фотоколаж. НЛО над Бердянськом 10.11.2009

Фотоколаж НЛО над Бердянськом 10.11.2009

НЛО над Борисполем 16.06.2009 року в 15:36

НЛО над Борисполем 16.06.2009 року в 15:36

Читайте також: