578

Подорож у часі (South Fork Bridge)

Тема з “Вконтакте“, це уже не вперше там зустрічається повідомлення, яке потім описується на фіглях. Цього разу таким чудом стала фотографія відкриття провінційного мосту (South Fork Bridge) в 1941 році. Міст  South Fork Bridge, побудували на місці старого, який напередодні був зруйнований через повінь. А того часу будь які відкриття, а особливо відкриття споруд, та необхідних для міста зв’язків – супроводжувались святкуванням. Адже інтернету тоді не було, та й транспорт не суперрозвинений, а вільний час кудись спалювати потрібно. От і святкували. А будь яке відкриття мосту, чи чого небудь іншого – це скупчення народу і журналістів, які фотографували подію, щоби потім розповісти у своїх друкованих новинах. Так ось, суть цього повідомлення у контакті не саме  відкриття провінційного мосту (South Fork Bridge), а одна із фотографій, не відомого фотожурналіста.

1941 года — открытие провинциального моста (South Fork Bridge)

Хоча точна подія, що зображена на фотографії не точна, але вважається, що це саме  відкриття провінційного мосту (South Fork Bridge) в 1941 році. З цієї цікавої фотографії багато народу робить висновки, що подорож у часі – існує. Докази видно у вигляді молодого дядька, який стоїть серед натовпу і має зовнішній вигляд не такий як усі. Тобто він явно не з того часу. За атрибутами з майбутнього а це: затемнені окуляри, емблема на футболці, фотокамера в руках – можна прикинути, що стилістично він з XXI століття, або що він із дуже далекого майбутнього де теперішня історія дуже розмита в деталях. Дехто навіть говорить, що це – Сергій Брін, а його дітище Google, вже давно займається не лише інтернет державою.

Цей фотодоказ подорожей у часі, неодноразово був відправлений на експертизу. Там робили детальний аналіз на фотообробку і старіння фотопаперу. І ще жодна експертиза не заявила, що фото – фальш. Таким чином люди ще більш впевнилися, що фотографія з минулого, де фотограф вловив людину з майбутнього – оригінал і правда. А отже подорожі в часі таки існують!. А як думаєте ви? фіглі (с)

Читайте також: