214

Профілактика грипу та застуди

Наразі лютує зима, а з нею й не забарилися ГРВІ. Грип та вірусні інфекції знайомі нам із самого дитинства, люди хворіють кожного року, навіть по декілька разів, адже ці віруси дуже часто мутують і знову атакують людські організми. Але ж всі ми чудово знаємо, що краще попередити хворобу, аніж її лікувати. Так і фізично, і матеріально набагато легше. Отож, профілактика.

Профілактика грипу та застуди

Скільки багато ми чуємо про профілактику і скільки мало ми для неї робимо. Але, насправді ж, розпочати варто з мінімального – боротися зі своєю лінню. Так, саме вона нам шепоче на вушко «Не треба зарядки, поспи ще», «Якби це хтось почистив часник, а так ще чистити», «Не хочу чисту воду, хочу з-під крана» і т.д. Для таких лінивих людей існує доставка питної води по Києву Аквабаланс, що полегшує життя лінивцям, але у випадку здоров’я — ніхто не допоможе його загартувати і ніякі сервіси не зроблять всього за вас.  А саме вона, лінь, штовхає нас до лап хвороби. М. Норбеков у своєму вченні не раз говорить, що потрібно починати з неї, а потім зі ставної гімнастики, самомасажу і т.д, які є наступними кроками у будівництві власного здоров’я. Отож, слідуючи ідеям пана Норбекова, рекомендується вже з цього моменту відганяти лінь куди подалі, а на її місце кликати гарний настрій.

Що нам дає гарний настрій та позитивна думка? Силу. Це величезний надпотужний заряд енергії, який може знести все на своєму шляху, у тому числі, віднести і ГРВІ на значну від вас відстань.

І, найголовніше, м’язевий корсет, про який говорив М. Норбеков. Взагалі, м’язевий корсет, посмішка та гарний настрій – це основні компоненти здорового життя. Мені надзвичайно сподобалася його розповідь про монастир, який лікує навіть невиліковно хворих. І знаєте чим? Носінням води під гору та посмішкою. Кожного дня монахи просять гостей сходити під гору та принести води, але при цьому всю дорогу, посміхаючись. Якщо ви втрачаєте посмішку, то вам доведеться знову йти за водою під гору і так доки ви дійсно не принесете води із посмішкою на обличчі. Виявляється, для пересічного жителя міста – це над завдання і вченому також не з першого разу воно виявилося по зубах. Ми кожного дня живемо у напруженні – вдома, на роботі, на моральний, духовний відпочинок часу або лишається дуже мало, або взагалі не лишається, а позитивне ставлення до оточуючого, з посмішкою, могло б дуже добре розряджати наш організм та робити його стійкішим до негативних проявів зовнішнього середовища.

Отож, підсумуємо, для профілактики будь-яких хвороб, у тому числі і ГРВІ потрібно:

  1. Побороти лінь у всіх її проявах сфер життєдіяльності
  2. Налаштовувати собі гарний настрій протягом дня, посміхатися та радіти життю
  3. Тримати рівною спину, адже більшість хвороб, саме через спинний мозок.

Ну, і не забуваємо традиційні народні методи: часник, до речі, набагато ефективнішим є тоді, коли подрібнений постоїть 5 хв, потім можна додавати в їжу; чаї та відвари з трав, їжа, багата на вітаміни, хороша питна вода.

Читайте також: