Категорія: Різне

 

Через п’ять років після фіналу сім’я, якoю стали твoрці та актoри серіалу, який свого часу був найпопулярнішим у світі, діляться своїми думками, розповідають про єдиний свій жаль, і розкривають секрет дев’ятого, так і не відзнятого, сезону.

Ситуація на сході України, нагадує гру мавпи з гранатою. У випадку путіна, це буде горила з гранатою, хоча не будемо йому лестити – капуцин з гранатою, чи як там називається оте маленьке недоумкувате з довгим носом?

Зустрів прикру картину у одному з найбільших супермаркетів Житомира, що ледь завершилась успішним блювотним рефлексом. Хоча, якщо існує не лише харчова відмова від гидоти та поганого, але й зорова чи ментальна – то вважайте, що таки проблювався від побаченого. Мова йде про тотальну росифікацію продукції на полицях…

Мені б ручного Тиранозаврика і всі проблєми були б вирішені в одну мить. 😀 Така маленька мрія закрадається останнім часом у свідомість. Шкода тільки, що динозаври вимерли, а найближчі родичі їхні, зовсім не грізні і порівняно крихітні – птахи…

Але повернуся до Тиранозавра. Цей вид динозаврів мені подобався ще з дитинства. Грізні, величезні, безкомпромісні. Чого тільки вартує масивна щелепа тиранозавра, що озброєна набором лез-зубів.

Часом переглядаю статистику запитів з пошуку, які привели на сайти, і єдине, що залишається після ознайомлення зробити – усміхнутися. Це усмішка не від задоволення, а усміка іронії. Але чи так чи так – все одно усмішка. Ділюся запитами з пошуку, які найбільш “вставили”.

Не накручую трафіку за запитом 8 березня, бо вважаю це непотрібним. Пишу післядумку, або післяслів’я побаченого псевдоажіотажу на це загальноприйняте свято.

Свята – це явище, яке дозволяє нам на повну силу не лише відпочити, а й проявити свої
творчі здібності та здатність до креативності. Одним із таких проявів є виготовлення листівок.

В одній з минулих публікацій, коли я писав про запровадження комісії на виставлення товарів на базарі “Аукро”, я зацікавився ще й питанням “куди пропала українська мова на Аукро?”. Так от, вона дійсно пропала і це свідома дія адміністрації Аукро, що вказує не лише на махінаторську схему роботи цього склепу, а ще й на внутрішній розвиток так званої жлобської культури (кому цікаво що це, перегляньте цю лекцію: жлобство).

Як відомо, Аукро з 19-го лютого вводить символічну оплату за виставлення товарів (1 коп.). Офіційне пояснення – це боротьба з неякісною пропозицією, тобто з такою, продавець якої після завершення аукціону – пропадає. А також типу боротьба з лохотроном. Та чи справді це так?

Особливості національного бізнесу – обставити просту людину звідусіль чим побільшими відсотками комісії за сумнівні послуги. Цього разу до подібного корита присмотується Aukro. Відомий інтернет-аукціон останнім часом відомий не лише через рекламу, але й через махінації з комісіями за продажі своїх користувачів. Цього разу Aukro перестрибнуло усі можливі рамки і вводить комісію на виставлення товарів!

Найуспішніший науковець 2012 року, та вже розпочатого року 2013 Curiosity, схоже не бажає залишити людську цікавість і журналістську спрагу до сенсацій, без підливи. Цього разу він подарував нам цікаву невідому штуковину, яку вже охрестили марсіанським лохнеським монстриком, тобто – Нессі!

Земляни

8.01.2013

Коли правда занадто жорстока, наша прихильність схиляється до її приховування. Нас так вчать з пелюшок, якщо десь є провина – її краще затаїти у собі, з часом усе вляжеться і вина не понесе за собою силу свіжої кари. А іноді просто немає бажання усвідомлювати правду, чи в неї вірити, бо вона руйнує межі зони комфорту, за мить вганяючи людину поза таку. Та чи не принесе більших збитків правда,

Майя кинули писати свій календар не через кінець світу, а просто тому, що не було сенсу закінчувати його, а тепер індійські жерці пишуть продовження, тому кінець світу не настане.

Сьогодні отримала нову оправу для окулярів Burberry, замовляла в інтернет-магазині. Хочеться сказати, що спочатку була не дуже впевнена у своїй покупці. Все-таки, вважала, що подібні речі можна підібрати лише у оптиках, добре роздивившись, примірявши і оцінивши їх на собі. Але вирішила ризикнути.

 Як то кажуть “Боян”, хоч і свіжий відеозапис. Іноді коли йде не рівносильна холодна війна (інформаційна), єдиний спосіб перемогти фінансовий мішок – конкретні дії. Журналістка за наклеп вилила бруд чиновнику на голову – мало. Хоча більш менш стало зрозуміло чому відкликали закон про наклеп – своїх посадити доведеться.

 

 П.С: а як курка зпінилася (це цого жінка-верещалка?), прямо як кока-кола від ментоса. Такими підстаркуватими і хамловитими сиренами аж


1 2 3 4