1534

Хіромантія. Типи рук

Хіромантія. Типи рук

Хіромантія – одна з найдавніших систем ворожіння про індивідуальні особливості людини, риси її характеру, пережиті нею події та її майбутнє,  по кожному рельєфу долонь – капілярних і особливо флексорних лініях , а також горбах на долоні і за зовнішнім виглядом руки. Один з напрямків хірософіі.

Варто додати, що як наука хіромантія не визнана жодним науковим братством, чи вченим. Тому при проектуванні долі через руку на людину, в більшості, враховують і особистісні якості, а також використовують не лише знання а й інтуіцію і накопичений досвід. Хороший хіромант – це хіромант з особливим екстрасенсорним даром від природи. У цій статті я напишу про основні типи рук, що зустрічаються у людини.

В загальному, якщо розмір руки пропорційний з іншими частинами тіла, то її власник – людина більш-менш урівноважена, постійна. Якщо ж ні, можна припускати нестійкість психіки, а іноді й у погані схильності.

Велика рука – найчастіше є ознакою добродушної і ласкавої людини.

Велика, довга, суха, вузлувата рука з тупими кінцями пальців у чоловіка – як правило, ознака людини дотепної. У жінок до цієї ознаки ще можна додати скупість і любов до самотності. Велика і повна рука показує, що її володар відрізняється м’якістю, сердечністю і милосердям, але, на жаль, не дотепністю.

Рука середніх розмірів, товста і груба зазвичай належить людині не глибинній, з досить-таки обмеженим кругозором.

Маленькая рука в більшості випадків вказує на людину горду, недовірливу і схильну до дратівливості. Маленька, худа і волога часто належить гордій, гнівній і чутливій людині. Маленька рука з дуже короткими нігтями і першими суглобами пальців характерна для людини хитрої, підозрілої, жадібної, злої і конфліктної. Жінки з такими руками зазвичай бездушні, злісні і мстиві.

Залежно від зовнішнього вигляду або форми рук, всіх людей можна розділити на кілька груп, причому кожна така група буде відрізнятися особливими, тільки їй одній властивими рисами характеру. З іншого боку, чітко виражених типів рук, які подаються в теорії, на практиці майже не зустрічається. В основному всі руки являють собою комбінацію двох або більше типів.

В руках людей, яких складно назвати інтелігентними, вирізняються примітивність і грубість їх зовнішніх форм. У той час як руки високоінтелектуальних,  і високоморальних людей мають зовсім інший вигляд і виробляють зворотне враження.

Читайте також: