213

Голова Нессі на Марсі?

Curiosity підкинув сенсаційну загадкуНайуспішніший науковець 2012 року, та вже розпочатого року 2013 Curiosity, схоже не бажає залишити людську цікавість і журналістську спрагу до сенсацій, без підливи. Цього разу він подарував нам цікаву невідому штуковину, яку вже охрестили марсіанським лохнеським монстриком, тобто – Нессі!

Така версія назви штуковини виникла через її загадкову форму. Фотографії дивної знахідки зроблені зовсім випадково, а помітили знахідку вже після того як марсохід віддалився від місця, де вони були зроблені.

Фото артефакту з Марсу

Загадка з Марсу Фото

Поки що NASA не береться за вивчення подібних знахідок, бо Curiosity помаленько, але виконує свою основну важливу місію – дослідити склад порід поверхні марсу, та виявити ознаки діяльності життя, яке могло бути на Марсі в минулом. З огляду на це, навіть при величезній цікавості і бажанні все таки вияснити що на знімках виявлено – відхилення від програми неприпустимі.

Саме тому NASA з неохотою коментує, а лише “підігріває публіку” ось такими цікавинкми. Найоб’єктивніші прихильники Марсу говорять про те, що на загадковій фотографії Curiosity показав уламок металевого метеориту. Раніше він уже зустрічав подібні. Правда як він потрапив туди і чому застряг у марсіанській корі у такий дивний спосіб – не відомо.

Залізо-нікельний метеорит

Читайте також: