673

Як стати суперменом

Гуляв інтернет просторами і знайшов таку цікаву статтю. Ніби й жарт, і взагалі стаття – без сенсу, але це лише так здається.

Інструкція

Рівень складності: Непросто

1 крок

Якщо ви збираєтеся порадувати оточуючих, наступні три кроки для вас! А, якщо ви хочете від себе більшого, читайте все або лише останні пункти інструкції.


2 крок

СуперкостюмЯкий супермен без костюма? Фігльовський, відверто кажучи. Значить, шукаємо суперменовське трико! Якщо в наборі з вашим тілом вам дали “золоті руки (1 пара)”, можете його самостійно зшити. Якщо ж ні, і особливо, якщо до вас дістався головний двигун прогресу – Лінь, костюм доведеться купувати. Де? У дитячому світі, у “дорослому” світі або через інтернет.


3 крок

СуперзлочинецьДалі. “Супермен – це борець з порушниками закону.” Отже, вам доведеться знайти хоча б одну жертву, довкола якої ви збираєтеся стрибати із страшним завиванням і уханням, а також показом біцепсів, трицепсів і всього що маєте. Якщо такі є –  активно всіх від них рятувати. Хочеться вірити, що побачивши вас, ніхто не захоче порушувати закон відносно того, що захищається вами. А ось вам можуть постукати по чайнику міліціонери або ще хто, тобто творити сей спектакль краще в спокійному районі міста і краще там, де вас добре знають, аби, якщо що, не дали супермена в образу.


4 крок

Суперздібності

Повна невразливість, рентгенівський зір, лазерний погляд, суперсила, супершвидкість, суперреакція, політ, здатність довго не дихати, надслух, здатність безперешкодно пересуватися по космосу, високий розум – все це властиво суперменові. Не прагніть довести, що ви на все це здатні! На все це відразу майже ніхто не здатний.


5 крок

чувачело

Але насправді, у сучасному світі супермен – зовсім необов’язково супергерой, що рятує все, що рухається. Це просто людина, що розуміє свою відповідальність за себе і оточуючих, творить благо для всіх, до кого може дотягнутися, що дарує радість, працює у поті чола, аби робити світ краще, і що не придумує собі відмазок, що уміє прощати і просити вибачення, живе кожною миттю, а не підводить підсумки року. Це – Людина. А зачатки, маленький паросток Людини є в кожному з нас, ким би ми не були! Інженер, президент, жебрак, космонавт, школяр і студент, менеджер середньої ланки, пенсіонер. Ми ніколи не повинні зупинятися на досягнутому, ми зобов’язані прагнути йти вперед, адже це в нашій природі і не варто пригнічувати в собі прагнення, бажання добитися більшого, але не лише для себе, тобто і для себе, але лише в числі багато і багатьох знайомих і незнайомців, яких ми не побачимо в житті.


6 крок

Прислухайся

А взагалі, праця зробила з мавпи людину. Вона ж зробить нас всіх Людьми і кожного з нас Людиною. Не допускайте появу рослинності на вухах, і все буде файно!

Джерело: https://akak.ru

Читайте також: