1453

Марс постскриптум (28 серпня)

І так, в одній із попередніх публікацій, я написав про те, що всі повідомлення про мегамарс на небі не що інше як – Брехня. Було багато переглядів і навіть коментарі з’явилися, скажу наперед добродію Вові, що так, я все таки побіг на двір, але не для того щоби розглядати “другий місяць“, а для того, щоби зафіксувати свою не голослівність.

Фотоапарат у мене, нажаль, не мегакрутий і не телескопічний, та й робив фото руками, бо штативу немаю, але дещо для порівняння все таки вийшло. Тому пропоную до огляду фото Марсу 27 серпня (августа – для тих, хто не розуміється).Більш менш вдалі фотографії, їх лише дві:

Як виглядає Марс на небі

Специфіка збору світла і чутливість камери зробила його ось таким, трошки більше зірки, насправді ж я був не дуже впевнений, що це саме Марс, бо є ще на небі одна зірка – Сіріус, вона десь така сама за яскравістю, єдине що здивувало – це розміщення, по чому й визначив що це Марс, зробивши 48х кратне збільшення!!! отримав таке фото:

Марс на небі 27 серпня

Думаю тут все ясно. Місяць при такому збільшенні закрив би весь кадр, тому я не вважаю що це щось ого що! було. Для астрономів – це так, в них потужні телескопи і в них є, чи була можливість розглянути, навіть поверхню Марсу, а для звичайної людини, яка в кишені не носить бінокля – це всього лише зірка на небі, трошки яскравіша за навколишні. Ну і на кінець, зробив таке ще, бо Місяця не знайшов в той час, що робив фото, тіштеся:

Де марс 27 серпня

Читайте також: