437

Космонавтів лікують кольором

Виглядає це приблизно так. Людина невідривно дивиться на екран комп’ютера, на якому зображено геометричні фігури певного кольору (в програму закладено величезний спектр відтінків різноманітних кольорів), певний проміжок часу і певну кількість днів, з цього складається перший курс лікування. На другий курс комп’ютерна програма «призначає» споглядання іншого кольору, на третій — ще іншого.
Для необізнаних людей — це виглядає як повна нісенітниця. Насправді ж вплив кольоротерапії на організм людини має серйозне наукове обґрунтування і застосовувався з давніх-давен. Сьогодні одну з таких нейрокомп’ютерних медичних технологій (розробник професор Чекуров) введено до російської програми «Здоров’я нації», а до цього її впродовж багатьох років успішно застосовували в космічній медицині.

Колір має величезний вплив на фізіологію й психіку людини. 80% інформації, яку сприймає наш мозок, надходить до нього через кольоровий зір. Третина мозку працює над переробкою букета кольорів і відтінків, які сприймає людина.

Космонавтів лікують кольором

Читайте також: