14276

Військовий психологічний тест

При відборі молодиків до армії, військомат влаштовує загальний медичний огляд, до якого входить і перевірка психологічного здоров’я. Дуже багато часу приділяють на визначення дальтонізму. Можливо це через особливість камуфляжної форми, або форми солдатів загалом. Уявімо воєнні дії, стріляються “машини смерті” протилежних сторін і тут дальтонік бачить у полі дії свого автомату обидвох. “Свій” у зеленій формі, чужий у коричневій. Але через те, що кольори не розрізняються, є можливість, що дальтонік підстрелить свого колєґу. Можливо є й інші причини, та залишемо їх для української вікіпедії. Отже прискіпливі тести на визначення дальтонізму, мають і приховану мету. Вони одночасно є і психологічними тестами. Одним із них є так званий – “Військовий фінський тест“.

Зараз цей прихований психологічний тест ми зможемо пройти самі. Завдання тесту – виявити потенційні проблеми в голові у солдата, щоб медики і командири уважніше до них придивлялися під час служби. Ідея тесту дуже проста. Новобранець дивиться на аркуш і називає числа, розташовані усередині кружків. Усе дуже просто, здавалось би – звичаний тест на дальтонізм.

Якщо новобранець бачить і розрізняє числа на всіх шести кругах – він здоровий. Якщо майбутній солдат не бачить числа відразу в кількох кругах, його слід перевірити на колірну сліпоту – дальтонізм. А якщо новобранець не бачить цифри лише в одному крузі, то у нього, можливо, можуть розвинутися деякі проблеми.

Тест на дальтонізм

Чи ви дальтонік – напевне розібралися, а тепер читаємо результати психологічного тесту:

Не видно круг 1. Підвищена агресивність, конфліктність. Рекомендується багато уваги приділяти контрастному душу і фізичним вправам.

Не видно круг 2. Знижено розумові здібності. При проходженні служби у загальних видах військ додаткових заходів не потрібно.

Не видно круг 3. Гастерімаргія (обжерливість). Посилений пайок, більше фізичних вправ, протипоказана сидяча робота і робота на кухні.

Не видно круг 4. Садизм. При легкій формі рекомендовано призначення до викладацького складу, при важкій формі – в дисциплінарний відділ.

Не видно круг 5. Латентний (прихований, пригнічений) гомосексуалізм. Можливі напади неконтрольованого потягу до осіб своєї статі. Додаткових заходів не вимагається.

Не видно круг 6. Шизофренія. Рекомендується повна перевірка у психіатра ..

 Ось такі хитрі тести проводять військові при наборі людей до армії. При цьому, це не єдиний прихований психологічний тест, але інші визначають більше бійцівські якості, а не психологічні вади 😉

Читайте також: