7738

Роздача WiFi з ноутбука (Windows 7) на Android

WiFi з ноутбукуЩе раніше зустрівся з такою проблемою як – передача WiFi з ноутбука (Windows 7) на планшет (Android). Проблема виявляється в тому, що планшет не бачить тимчасову WiFi мережу (ad-hoc), яка створюється ноутбуком для з’єднання через WiFi з іншим пристроєм, а бачить лише коли ця мережа налаштована як точка доступу. Вирішення має три варіанти:

1. Купити WiFi маршрутизатор – вони зараз не такі вже й дорогі до 200 гривень, але у моєму випадку це не логічний варіант, бо щоби інтернет раз в місяць роздавати і то не для терміново-важливої робити, це вийде ККД маршрутизатора менше 1%. А на таке здатні лише повні лошки.

2. Пропатчити планшет на Android для успішної роботи з ad-hoc мережами (тимчасові WiFi мережі). Цей варіант не підійшов бо знову ж таки – для патчу потрібний дотуп до інтернету, інакше дуже затратна процедура вийде в плані часу.

3. Налаштувати ноутбук як точку доступу.

Третій варіант підійшов найбільше, до того ж в мережі достатньо мануалів як це робити. Для досягнення мети використовується технологія Virtual WiFi, яка уже вшита в ядро Windows 7 і не потребує встановлення додаткових драйверів. Правда хоче маленького танцю з бубном. Налаштування відбувається повністю у cmd, тобто у командній стрічці.

Для увімкнення та налаштування точки доступу WiFi з ноутбука (Windows 7) потрібно відкрити cmd у режимі адміністратора. Для цього в меню “Запуск” в пошуку пишемо “cmd” і в контекстному меню відкриваємо у режимі адміністратора.

Налаштування Virtual WiFi

Вводимо спеціальну команду, яка створить нашу мережу:

Де Figli.pp.ua – буде назвою мережі, а washparol – пароль.

cmd WiFi Virtual WiFi

Далі глянемо сюди: Панель керування\Мережа й Інтернет\Мережні підключення

В нас появиться нове підключення “Безпроводове мережне підключення 2”, поки що воно не активне, тому повертаємося до командної стрічки і виконуємо ще одну команду:

Налаштування точки WiFi

Все, WiFi на андроїді тепер має працювати.

Можливо доведеться ще окремо надати доступ до інтернету церез цю точку, це робиться як звичайне налаштування:
Панель керування → Центр мережних підключень і спільного доступу → Змінити настройки адаптера (ліве меню). Далі на створеній нашій точці доступу (Безпроводове мережне підключення 2) права кнопка миші → властивості → спільний доступ. Ставимо галочку дозволити користування інтернетом.

Читайте також: